google-site-verification=T_NRWGCX0tEI1Eddjcfchq4TRJe4tbMwaAFf243H1wM

Bir zamanlar Fetö her yanı ele geçirirken böyle ihanet edebileceklerini bilememiştik. Hatta samimi müslümanlar deyip devleti ele geçireceklerine belki de sevinicektik. Ama şu acı gerçek ki kendilerini, devleti ve vatanı Amerikaya satabileceklerini bilemedik. Ben biliyor ve söylüyordum diyenlere ne diyelim. Alkışlayalım mı. Basiretleri varmış helal olsun. Devlet te bilmesi gerekliydi ama bilmedi. Devletin başı "Aldatıldık, Allah bizi affetsin" demedi mi? Her neyse. Peki hala bu gaflet neyin nesi? Adam 12 Eylül öncesi ülkeyi komünist Sovyetlere teslim etmek için militanlık yapmış. Ülkeyi komünistlere teslim etmemek, vatanı savunmak, ezan dinmesin, bayrak inmesin diye canını ortaya koyan ülkücülerden Mustafa Erol'u Şehit etmekten idamla yargılanmış. Kaçtığı Almanyada Türk vatandaşlığını terk etmiş Alman vatandaşı olmuş. Gavurların gözüne girerek milletvekili bile olmuş. Ermeni soykırımı diye kanun tasarısı hazırlayarak Türklere en büyük ihaneti yapmış. Almanyada Milli Görüş teşkilatının terör örgütü sayılması için kanun teklifi vermiş. HDP'lilerle kucak kucağa olmuş. Say say bitmiyor.


             El insaf.. FETÖ'yü göremeyen gözleriniz bunu da mı göremiyor.
Sakın Ömer de müşrikti, hatta Peygamberimizi öldürmeye gelmişti ama müslüman olunca kardeşimiz oldu, hatta Emir el Mü'min oldu demeyin sakın. Hazreti Ömer geldiği gün tövbe ile geldi ve o gün müşriklere karşı savaşı başlattı.
Bir... bu adam Ak partiye girmekle dine girdiğini ilan etmeyin sakın. Parti din değildir. Dine girdiğini ilan etmesi gerek. Tövbesini duymamız gerek. Din düşmanlarına, Türk düşmanlarına, vatan düşmanlarına düşman olduğunu ilan etmesi hatta Ömer gibi eyleme dönüştürmesi gerektir. Şöyle desem de olur. Efendimiz amcası Hamza’yı şehit edip parçalayan, ciğerini çıkaran Vahşi’ye ne demişti? Seni gözüm görmesin. Vahşi Nebiyyi Muhterem’e hasret gitti. Ben de diyorum ki.. Daha doğrusu yüreği yangın bizler de diyoruz ki; “Adana yurduna attığı bomba ile paramparça olan gardaşımız Mustafa Erol’un paramparça şehadetinden dolayı.. Bu adamı(!) kendinize ait her yere koyun ama bizim gözümüzün içine sokar gibi elçi yapmayı. Gözümüz görmesin bunu”
              İki.. Böylelerine karşı dinimiz dikkatli olmamız gerektiğini söylemiyor mu?
              Uç... Milletvekili yapabilirsiniz. Sana ne oy verenler düşünsün diyebilirsiniz ve haklısınız ama devletin yabancılara karşı en hassas yerine tayin edemezsiniz. Ermeni soykırımı tasarısı hazırlayacak kadar Türk milletinden kopmuş birini Büyükelçi yapamazsınız. Hem de Viyana'ya. Yarınlarda Ermeni soykırım tasarısını Türk Büyükelçisi olarak hazırlarsa ne diyeceksiniz? Devletin "Bilemedik" deme hakkı yoktur.
              

Dört... Yazacak çok şey var amma; niye bu konuya girdim diyen olursa derim ki;

Bu katil komünist Mustafa Erol'u vurdu. Gardaşımı vurdu. Sessiz kalırsam vefasızlık olmaz mı? Ülkücülerin beynine, yüreğine kazınan karlar altındaki cenaze resmi o günden beri beni üşüttü de ondan. Mustafa Erol ile o yıllarda aynı davanın savaşçılarıydık. Mustafa Erol da yaşasaydı şimdi kimbilir Allah için, vatan için neler yapacaktı. Allah onu şehadetle şereflendirdi. Ne saadet. Ülkücülerin yeri MHP'dir deniliyor. Peki Mustafa Erol'un yeri var mı MHP'de. Devlet ağabeye sesleniyorum. "Ağabey durdur şu atamayı, yüreklerimiz yanmasın" Mamak Cehennemine dayandık, dışlanmamıza dayandık ama buna dayanmak gerçekten zor. 12 Eylül öncesinin o destan vatan müdafii her ülkücü, her gazimiz ve şehidimiz ve dahi karlar altındaki Mustafa Erol bizim için Bedr'in bir arslanı, Uhud'da Hamza, Peygamberin sancaktarı Mus'ab, Papaya diz çöktürten Atila, Malazgirt'te Alparslan, Bizans surlarındaki Ulubatlı Hasan,Çanakkale'de Kınalı Hasan'dır.


             Naci Bostancı'ya sesleniyorum "sevgili dava arkadaşım biraz düşünmeli değil misin? O yıllarda senin de kardeşin Yaşar şehit edilmedi mi? Bu atanan Ozan isimli şahıs Mustafa Erol'u değil de senin kardeşin Yaşar'ı vurmuş olsaydı yine böyle sessiz kalır mıydın?
              Sayın Cumhurbaşkanım, yapmayın, etmeyin. Bu yanlıştan dönmezseniz bir delikten ikinci kere sokulacaksınız ve size artık kimse inanmayacak. En azından bizler artık hiç ama hiç inanmayacağız. Viyana Büyükelçisi olarak atadığınız Ozan Ceyhun'u hemen görevden alın. Vesselam.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.