Ağlarsa analar ağlar...

...

E şimdi Kılıçdaroğlu’nun ağlayacak gibi kameralara görüntü vermesi politika icabı olmasın!.. Haydi al sana bir skandal!

Koskocaman parti genel başkanı yapmaz öyle bir şey. Görüyoruz, hem de şahidiz.Camilerde kılınan Sünni(!) cenaze namazlarına iştirak ediyor, dua ediyor, yüzüne sürüyor.

Belki de yakında beş vakit namaza başlayabilir.

Siyaset,istemezsen de birkaç takla atacaksın.

...

Kılıçdaroğlu başından beri Suriye ile savaşa karşı, biz de karşıyız. Ancak farkımız; biz kendi kayıplarımıza, o da kim bilir savaşı önleyemediğinden Esat’ın kayıplarına da üzülüyordur. İçimizde neler var...  Esat için, ülkesini koruyan kahraman diyenler bile var. Tuhaf hem de çok tuhaf.

İthal siyasetin ciğeri demek ki bu kadar kirli, bu kadar hasta, pespaye.Yahu bu savaş Cumhurbaşkanın savaşı değil, milletin ölüm kalım savaşıdır. İdlip düşerse millet kaybedecek.

30 yıl PKK terörü ile uğraştık.

Daha dün batıdan doğuya terör yüzünden gidilemiyordu. Yollarda PKK barikatları, kimlik kontrolleri, infazlar.

 Savcı olarak Gaziantep’e tayinim çıkmıştı yol güvenliği yüzünden ne arabamla ne de otobüsle gidemedim. Şimdi öyle mi, yollar güvenli, PKK saklanacak delik arıyor.

...

Türkiye düşmanları ülkenin güneyinde biriktiler.

Orada güvenli bir bölgenin olması elbette ki stratejik açıdan oldukça önemli. Ne var ki içimizdekiler sırf Erdoğan düşmanlığı yüzünden bu bölgenin kurulmasına karşı duruyorlar.

Suriye’de askerin ne işi varmış?

Şunların sorduğu soruya bakın. Asker Suriye topraklarında maç oynamaya gidiyor! Kör mu bunlar, görüyorlar mı? İstemezsek de kapıştık, şimdi Kılıçdaroğlu ile şürekasının aklına bakarak geri dönüp kaçalım mı? Aman mı dileyelim?

Yahudi İsrail ile her sahada iş tutan CIA karanlık komplolara hazır.Daha yeni, Lübnan harbinde İsrail’i durduran İranlı Kasım Süleymanı adındaki komutan bölgeyi çok iyi bildiği için denge politikaları gütmesi yüzünden MOSSAD-CIA iş birliğinde yok edilmiştir. Ayni yöntemler bizim için de geçerli. Rejim uçaklarının patır patır düşürülmesi, göçmenlerin de iyice bunaltması halinde benzer cinayetlerin olma ihtimali kuvvetli, o bakımdan şimdiden belli isimler için tedbir alınmasının doğru olacağını düşünüyorum.

 ...

Savaş hiçbir zaman istenmez, ancak analar istedikleri kadar ağlasın, istedikleri kadar çırpınsın, yırtınsın Esat gibilerinin umurunda bile değil.İçinde beş kuruşu bile yok. Kimin kiminle savaşa tutuşturulduğuna bakın. Hangi topraklar hangi topraklara karşı vuruşturuluyor, kırılıp dökülüyor? Nereden baksak Suriye Osmanlı toprağı, harap olan eserler, şehirler bizim tarihimiz. Esat denilen kukla adamın halkı ile ortak hiçbir tarafı yok. Savaşa gönderdikleri de kendinden asla değil.Zaten halkını göçe o zorluyor.

Esat kendi insanına bile acımayan öyle bir zalim. Suriye'nin tamamına yakını kırılsa oturur başlarında halay çeker. Gözü yaşlanmaz, anası da danası da ağlamaz.Onun tahtı ve saltanatı önemli. Yine de asıl olan Suriye'nin toprak bütünlüğüdür. Ancak, Siyonizm’in elindeki planlara göre; Türkiye’yi siyası ve ekonomi yönden yıpratabilmek için hem PKK-PYD gibi örgütlere, hem de halkı ile ortak tarafı olmayan kukla yöneticilere ihtiyaçları vardır. Bu ikisinden kolayına vazgeçmezler. Moskof da geçmez, ABD şeytanı da geçmez.

...

İşte askerimiz İdlip kapılarına vardı dayandı.

Düşmanın elinde ASALA yönetimindeki Kürtçü PKK ile kukla adam Esat var. Bunları bize karşı koz olarak kullandıklarında belki de zorlanırız amma bu saatten sonra namerde asla boyun eğmeyiz. Ok yaydan çıktı bir kere. Askerimizin de milletimizin de morali yerinde, elele gönül gönüle... Suriye olayı bu milletin önünde adeta ikinci Çanakkale’dir. Şehitler veririz, fakat vaat edilmiş topraklara asla ve katta yol vermeyiz.

...

Artık tarih ağlamayacak...

İsrail denilen terörist devletin vaat edilmiş toprakları varsa, bizim de sönmeyen bitmeyen Osmanlı ruhunun yeniden dirileceğine dair imanımız ve itikadımız var. Asker kalenin burçlarına kadar dayandı,İdlip ya kurtulacak ya kurtulacak...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.