Mahmur iki anlama da gelir:

Birisi,  uykudan henüz uyandığı için kendine gelememiş,  diğeri de, ne yaptığını bilmeyecek derecede sarhoş…

PKK şu anda ne yaptığını bilmiyor, Mahmur.

Küçük yaştaki Kürt çocuklarını dağa kaçırarak zorla silah eğitimine tabi tuttuğu Mahmur kampı şu anda İHA’ların hedefinde...

 Mahmur’un sorumlusu terörist Selman’ın  etkisiz hale getirilmesi devamının gelmesine işarettir. Böyle giderse, delik bulup kaçamayacaklar.

Güney Doğu, terör parazitlerinden temizlendiği gibi Mahmur da temizlenerek nice Selmanlar gidecek. Artık Mehmed’in  göz gez arpacığından kurtulma şansları yoktur. Ya gelip teslim olacaklar…

Veya birer onar namlunun önüne düşerek “vatan haini” damgasıyla ilahı adaletin terazisinde hesap verecekler.

Ermeni dönmesi ittihatçı kalıntılarının 1968’lerden beri organize ettikleri hayali Kürt Devletinin eğitim kampları CHP’nin eli altında bulunan başta Ortadoğu Üniversitesi ile Boğaziçi Üniversitesidir. Çağdaş eğitim adı altında, bu günküler oralarda yetiştirildiler. O zamanlar Ortadoğu Üniversitesi’nin rektörü Erdal İnönü, militanların başı ise sözde devrimci Deniz Gezmiş’tir.

Öcalan’ın palazlandığı yer Siyasal Bilgiler Fakültesi…

 ...

Toparlanma olmasaydı…

Osmanlı’dan geriye kalan topraklar üzerinde 46. bölünme Ermeni Kürt devleti adı altında gerçekleştirilecekti. Ortam ve şartlar tamamdı.

Diyarbakır’a gidin de görün…

Bir çok kişinin sözde Ermeni dönmesi Müslüman olduğunu , amma ki çocuklarının (kız erkek) dağlarda devlete silah dayadıklarını göreceksiniz.

Diğer taraflar da pek farklı sayılmaz.

Lozan sonrası mümbit topraklara yerleştirilerek ellerine en yüksek seviyede devlet imkânları verilen Sabetayist’ler de aynı havadan çalarlar.

“Müslüman göründük Osmanlı’yı yıktık, cumhuriyeti kurduk” derler.

Onların da en büyük kalesi İzmir’dir.

Müslüman halkı çekin bu tarafa,

diğerleri her an ihanete hazır gâvur İzmir.

Teröristler  açısından manzara şu anda Mahmur…

PKK içinde zorla tutulan birçokları uyandıkları gibi bir çokları da hala sarhoş, kime hizmet ettiklerini bile bilmiyorlar. Bu kavganın en sonunda, göz gez arpacık  hedefinde  son bulacağını, etkisiz hale getirilen sözde bir çok yöneticinin akıbeti haber veriyor. İşte örgütün başı Öcalan delikte, işi bittiğinde paketlendiği gibi diğerleri de bir gün ya paketlenecek, veya EL Kaide liderine uyguladıkları gibi akıbetleri patronları CIA-MOSSAD eliyle olacak.

Gidecekler eşek cennetine…

CIA kullandığının gözyaşına bakmaz…

İşi bitince silah yardımını kestiği gibi, ortalıklarda aleyhine delil kalmasın diye  ipini bir sebeple çeker. Ağızlarına doldurur barutu…

İşte DEAŞ… Kuruldu, silah yardımı yapıldı, etkisizleştirildi.

Günü geldiğinde, PKK da aynı ipte sallanacak.

Şimdi gelelim neticeye…

Türkiye’nin terörle mücadelede yerli toparlanmaya gittiğini görememek ya çekememezliktir, veya siyasi hırstır, inattır, takıntıdır.

 Gündemi meşgul eden Sedat Peker kasetlerini öylesi  tesadüfi veya bir atışma olarak göremeyiz. Palanlı projeli, hesaplı.

Hedef…  Terörle mücadelede başarı sağlayan İçişleri Bakanı Soylu’nun üzerinden iktidardır. Bir nevi  İsrail oyunu…

 Maksat, hem bakanı yıpratmak, hem de siyasi istikrarı bozarak  Filistin işgalini geri plana atmaktır. Doların da sürekli yükselmesi aynı kapıya çıkar.

İsrail ile içtekiler,  üçüncü Abdülhamit devrine denk bir ortam için efor sarf ettiklerini göremeyenler, terör seviciliği ve ittifak havasında,  ya mağmurdurlar veya mahmurdurlar… Koltuk ile kazanma hırsı milletin önüne geçiyor.

İktidar nasıl olsa bir gün gidicidir, önemi yok gitsin.

Ama bu hava ile gitmesi…

Korkarım, çoklarının Abdülhamit’in mezarı başında af dileyip ağladıkları gibi, yürek parçalatıp  bizi de ağlatmasın, kahretmesin…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.