ÇEVRE EGITIM VE INOVASYON MERKEZI’NDE YARATICI DRAMA ATÖLYESI DÜZENLENDI

Antalya Büyüksehir Belediyesi Çevre Egitim ve Inovasyon Merkezi’nin egitim ve atölye çalismalari farkli programlarla devam ediyor.
Güncel 7.08.2022 09:33:10 0

Antalya Büyüksehir Belediyesi Çevre Egitim ve Inovasyon Merkezi’nin egitim ve atölye çalismalari farkli programlarla devam ediyor.

Karaalioglu Parki içerisinde yer alan ve Antalya Büyüksehir Belediyesi tarafindan hayata geçirilen Çevre Egitim ve Inovasyon Merkezi’nde çocuklar basta olmak üzere farkli hedef kitlelerine aylik yapilan programlar ile interaktif çevre egitim ve bilinçlendirme çalismalari yapiliyor.

GENÇLER IÇIN DRAMA ETKINLIGI

Antalya Büyüksehir Belediyesi Çevre Egitim ve Inovasyon Merkezi’nin Agustos Ayi Atölye Programi kapsaminda gençler için Yaratici Drama Atölye çalismasi gerçeklesti. Gençlerin gönüllülük deneyimi yasamasi, belediye projelerinde yer almasi ve kendi projelerini yürütebilmeleri kapsaminda kurulan ‘Genç Antalya Gönüllüleri’ üyeleri bu kez de Yaratici Drama Atölyesi etkinliginde yer aldi. Atölyeye katilan gençler egitmen esliginde doga ve su konulu yaratici drama yapti.

SU TASARRUFUNA DIKKAT ÇEKTILER

Çevre Egitim ve Inovasyon Merkezi’nin Yaratici Drama Atölye etkinligine katilan Mine Nur Demirkiran, “Dogada ve hayatimizda suyun önemine, su tasarrufuna ve su kaynaklarina dikkat çekmek için bir drama sergiledik. Çok keyif aldik. Böyle bir etkinlikte bulundugumuz için de çok mutlu olduk” diye konustu. Atölyeye katilan Mehmet Ali Özer de ilk kez drama etkinligine katildigini söyleyerek, “Arkadaslarimla birlikte ilk kez deneyimlemek güzeldi. Farkli bir deneyim oldu. Doga ve çevre konusuna dikkat çeken bir konuda canlandirma yapmak da anlamli oldu” diye konustu.


Pazartesi 6.7 ° / 4 °
Salı 7 ° / 3.7 °
Çarşamba 8.6 ° / 1.9 °