TIGEM: 6 BAS SAFKAN ARAP KOSU TAYINI ELEKTRONIK IHALE USULÜYLE SATACAK

Tarim Isletmeleri Genel Müdürlügü (TIGEM) Karacabey Tarim Isletmesi Müdürlügü, 6 bas safkan Arap kosu tayini elektronik ihale usulüyle satacak.
Güncel 3.09.2022 12:40:00 0

Tarim Isletmeleri Genel Müdürlügü (TIGEM) Karacabey Tarim Isletmesi Müdürlügü, 6 bas safkan Arap kosu tayini elektronik ihale usulüyle satacak.

TIGEM Karacabey Tarim Isletmesi Müdürlügü, 4’ü disi 2’si erkek 6 bas safkan Arap kosu tayinin satisi için Resmi Gazete’ye ilan verdi. Adlarinin 'Eksi Elma', 'Karacabey Rüzgari', 'Iltersoylu', 'Eskis', 'Paradoks Tay', 'Kiliçören' oldugu belirtilen ve elektronik ihale usulüyle satilacak safkan Arap kosu taylari için ihale sartlari söyle belirlendi:

“TAYLARIN ÖZELLIKLERI DIJITAL ORTAMDA GÖRÜLEBILECEK: Tigem E-Tay Satis Platformu'nda özellikleri belirtilen 6 bas Safkan Arap Kosu Tayi elektronik ihale usulüyle satilacak. Taylar, https://e-taysatis.tigem.gov.tr üzerinden satilacak. Müsteriler taylarin özelliklerini TIGEM Web sayfasindan veya sisteme kayit olarak https://e-taysatis.tigem.gov.tr adresine ulasabilecek. Taylar ihale tarihinden 1 hafta öncesi baslamak üzere ihale tarihine kadar isletmede görülebilecek.

TAY BASINA TEMINAT 10 BIN TL: Ihaleye katilmak isteyenlerin TIGEM E-Tay Satis Platformu'na üyelik kaydinin olmasi gerekiyor. Geçici Teminat tay basina 10 bin TL olarak belirlendi. Ihaleye ait Sartname TIGEM E-Tay Satis Platformu üzerinde veya isletmede görülebilecek. Ihaleye ait karar pulu idarece ödenecek. Sözlesmeye ait damga vergisi, resim, harç ve her türlü yasal ödemeler ve diger sözlesme giderleri yükleniciye ait olacak. Bu Ihale 2886 sayili Devlet Ihale Kanunu’na ve 4734 Kamu Ihale Kanunu’na tabi olmayip, TIGEM Alim Satim ve Ihale Yönetmeligi esaslarinda yapilacak.”  


Pazar 7.4 ° / 3.2 °
Pazartesi 6.7 ° / 4 °
Salı 7 ° / 3.7 °