DAVUTOĞLU: “İSTEDİĞİNİZ TELEVİZYON KANALINI SEÇİN, İSTEDİĞİNİZ PELİKANCI GAZETECİLERİ DE KARŞIMIZA OTURTUN. DAVA NEDİR, SANA DA O PELİKAN ÇETESİNE DE ÖĞRETEYİM”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde; “İşte bugün yine Sayın Erdoğan, bizim hakkımızda; dava vesaire diyerek birtakım iddialarda bulunmuş. İstediğiniz televizyon kanalını seçin, istediğiniz
Güncel 16.06.2022 21:25:00 0

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde; “İşte bugün yine Sayın Erdoğan, bizim hakkımızda; dava vesaire diyerek birtakım iddialarda bulunmuş. İstediğiniz televizyon kanalını seçin, istediğiniz moderatörü bulun, istediğiniz Pelikancı gazetecileri de karşımıza oturtun. Sayın Erdoğan, dava nedir, sana da o Pelikan çetesine de öğreteyim” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanlığının kurul yıldönümü etkinliği için bulunduğu Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde vatandaşlara seslendi. Davutoğlu, şunları söyledi:

“İşte bugün yine Sayın Erdoğan, bizim hakkımızda; dava vesaire diyerek birtakım iddialarda bulunmuş. İstediğiniz televizyon kanalını seçin, istediğiniz moderatörü bulun, istediğiniz Pelikancı gazetecileri de karşımıza oturtun. Sen de otur, ben de oturayım. Sayın Erdoğan, dava nedir, sana da o Pelikan çetesine de öğreteyim. Sayın Bahçeli sen de topla istediğin gazeteciyi. İstediğin televizyonlara çıkalım. Sana da milliyetçilik nedir, Türklük nedir, Türk nedir sana da öğreteyim.'


Pazartesi 3.8 ° / 0.5 °
Salı 2.7 ° / -3 °
Çarşamba 3.2 ° / -3.9 °