Manisa'da köy hayırları devam ediyor

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Küçüksümbüller ve Emlakdere Mahallesinde düzenlenen köy hayırlarında vatandaşlar ile bir araya geldi.
Yaşam 10.05.2022 11:14:00 0

Yunusemre Belediye Baskani Dr. Mehmet Çerçi, Küçüksümbüller ve Emlakdere Mahallesinde geleneksel hale gelen köy hayirlarinda vatandaslarla bulustu. Baskan Çerçi, Emlakdere’de piknik yapan vatandaslar ile de bir araya gelerek onlarin taleplerini dinledi. Ziyaretlerde Baskan Mehmet Çerçi’ye AK Parti Yunusemre Ilçe Baskani Fatih Katiöz, MHP Yunusemre Ilçe Baskani Cemal Kutlar, Meclis Üyeleri ve partililer eslik etti.

Bu tür etkinliklerin dayanisma ve kaynasma ruhunu pekistirdigine vurgu yapan Baskan Çerçi ziyaretlere iliskin yaptigi açiklamada, “Her firsatta vatandaslarimiz ile bulusmaya özen gösteriyoruz. Emlakdere Mahallemizin geleneksel köy hayrina katildik. Allah kabul etsin. Yesilin ve doganin hakim oldugu bir ilçe insa etmek; vatandaslarimizin sehrin gürültüsünde kaçip aileleri ile keyifli vakit geçirmeleri için bastan sona yeniledigimiz Çapaçarik Mesire Alani’nda komsularimiz ile selamlastik. Küçüksümbüller mahalle hayrini da ziyaret ederek vatandaslarimiz ile hasbihal ettik” diye konustu. (Haber Merkezi)


Pazartesi 3.8 ° / 0.5 °
Salı 2.7 ° / -3 °
Çarşamba 3.2 ° / -3.9 °