9 mahallede sokağa çıkma yasağı kaldırıldı

Askeri operasyonların devam ettiği Diyarbakır'ın Sur ilçesinden yeni bir haber geldi. Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki 9 mahallede sokağa çıkma yasağı kaldırıldı. PKK militanlarından temizlenen bölgelerde sokağa çıkma yasağının kaldırıldığı bildirildi.
9 mahallede sokağa çıkma yasağı kaldırıldı | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 03.02.2016 13:46:27 - Güncellenme Tarihi: 29.05.2020 13:45:46

60 günden bu yana askeri operasyonların sürdüğü Sur'un 9 mahallesinde sokağa çıkma yasağının kaldırıldığı bildirildi. Teröristlerden temizlenen mahallelerde artık halk sokağa çıkabilecek. Terör operasyonları nedeni ile evlerini terk eden mahalle sakinleri evlerine dönebilecekler. 

Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki Abdaldede, Ali Paşa, Lalebey, Süleyman Nazif, Ziya Gökalp, Camikebir, Caminebi, İskenderpaşa ve Melikahmet mahallerinde sokağa çıkma yasağı kaldırıldı.

Diyarbakır? ın merkez Sur ilçesi?nde 9 mahallede sokağa çıkma yasağı kaldırıldı. Diyarbakır? ın Sur ilçesinde 27 Ocak tarihinde yasak ilan edilen Abdaldede, Ali Paşa, Lalebey, Süleyman Nazif ve Ziya Gökalp mahalleleri ile dün gece ilan edilen Camikebir, Caminebi, İskenderpaşa ve Melikahmet mahallerinde sokağa çıkma yasağı bugün saat 10.00 itibariyle kaldırıldı.

https://www.enpolitik.com/haber/730/9-mahallede-sokaga-cikma-yasagi-kaldirildi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*