Cizre'den acı haber geldi! İki özel harekatçı şehit

Cizre'de operasyonlar devam ederken bugün PKK militanları ile güvenlik güçleri arasında şiddetli çatışma yaşandı. Cizre'de devam eden operasyonlarda 2 özel harekatçı şehit oldu, 2 asker ve 1 polis yaralandı
Cizre'den acı haber geldi! İki özel harekatçı şehit | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 09.02.2016 18:13:07 - Güncellenme Tarihi: 24.05.2020 15:49:54

Cizre'de bugün PKK militanları ile güvenlik güçleri arasında saatler süren çatışmalar yaşandı. Cizre'de yaşanan çatışmada 2 Özel Harekatçı şehit oldu. Çatışmada 2 asker 1 polis yaralandı. 

Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada özel harekâtçı 1 polis ile 1 jandarma şehit oldu. 2 asker ile 1 polis yaralandı.

14 Aralık'tan itibaren sokağa çıkma yasağı süren Cizre İlçesi'nde güvenlik güçlerinin hendekleri kapatmak, barikatları kaldırmak ve PKK'lılar etkisiz hale getirmek için operasyonları sürüyor. Sur Mahallesi'nde güvenlik güçleriyle PKK'lılar arasında çatışma çıktı. Teröristlerin el bombalı ve silahlı saldırısında özel harekatçı 2 güvenlik görevlisi şehit oldu. 2 asker ile 1 polis yaralandı. Olay yerine çağrılan ambulansla yaralılar Cizre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

https://www.enpolitik.com/haber/5285/cizreden-aci-haber-geldi-iki-ozel-harekatci-sehit.html

Sizin Yorumunuz:

*
*