'HDP bizi kandırdı' dedi linç edildi

PKK'nın Kürt halkına yaptıklarının iç yüzünü anlatan Kürt sanatçı Çiyager verdiği röportajın ardından hastanelik oldu. 'HDP bizi kandırdı' açıklamasının ardından PKK'lılar ünlü sanatçıyı bu sabah evinden çıkarken linç etti.
'HDP bizi kandırdı' dedi linç edildi | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 29.01.2016 12:48:21 - Güncellenme Tarihi: 05.05.2020 23:51:08

Dün HDP ve PKK hakkında röportaj veren Kürt sanatçı Çiyager bugün hainler tarafından evinde linç edildi. Kürt sanatçı Çiyager'in yaptığı 'HDP bizi kandırdı' açıklamasının ardından PKK'lılar ünlü sanatçıyı bu sabah evinden çıkarken linç etti.

Bölücü terör örgütü PKK yanlıları, ?HDP bizi kandırdı artık uyanın? diyen Kürt sanatçı Çiyager'e (Mehmet Karakuş) bu sabah evinden çıkarken saldırdı. Ünlü sanatçı hastanede tedavi altına alındı.

Terör örgütünün ve HDP?nin Kürt halkına ihanet ettiğini dile getiren Çiyager, PKK?nın hedef tahtası oldu.
 ?HDP bizi kandırdı uyanın artık? manşetinden sonra PKK, Çiyager?e sosyal medya hesabı üzerinden tehditler savurmuştu. Kürt sanatçının Facebook hesabını ele geçiren terör örgütü, sosyal medya sayfasına yazdıkları mesajda ihanetle suçladıkları Çiyager?e daha büyük bir ceza verileceğini ima etmişti.

PKK'nın dünkü tehdinin ardından, Çiyager'in bu sabah saldırıya uğraması, olayın faillerinin kim olduğunu apaçık ortaya koydu.

https://www.enpolitik.com/haber/371/hdp-bizi-kandirdi-dedi-linc-edildi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*