MHP'den o iddiaya cevap geldi!

1 Kasım seçiminde oylarında büyük bir kayıp yaşayan MHP'de hararetli günler yaşanmaya devam ediyor. Bahçeli'nin koltuğunun sallandığı MHP'de şimdi de Oktay Vural iddiası ortaya atıldı.
MHP'den o iddiaya cevap geldi! | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 29.01.2016 10:28:43 - Güncellenme Tarihi: 27.06.2020 22:34:24

MHP'de olağanüstü kurultay için muhalifler bastırırken gündeme her gün yeni bir iddia gelmeye devam ediyor. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, bazı medya organlarında olası bir kongrede MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın genel başkanlık için aday gösterileceği ve son anda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli lehine çekileceği iddiasını yalanladı.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, bazı medya organlarında olası bir kongrede MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural?ın genel başkanlık için aday gösterileceği ve son anda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli lehine çekileceği iddiasını yalanladı.

Muhalif Kanada verdikleri imzalar için Genel Merkez?den yazılı cevap gönderileceği iddialarının asılsız olduğunu belirten Büyükataman, internet sitelerinde ve sosyal medya içeriklerinde yer alan haberleri ?manipülatif? olarak niteledi ve gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Büyükataman, partililerin, Genel Merkez tarafından sürdürülen inceleme nihayet bulana kadar, yapılacak resmi açıklamalar dışındaki haber ve değerlendirmelere itibar etmemelerini istedi. (Milliyet)

https://www.enpolitik.com/haber/360/mhpden-o-iddiaya-cevap-geldi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*