AK Parti'de toplu istifa!

AK Parti Erciş Kadın Kolları üyeleri, ilçe başkanı ve yöneticilerinin kendilerine psikolojik baskı uyguladığı gerekçesiyle istifa etti.
AK Parti'de toplu istifa! | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 24.07.2020 15:17:55 - Güncellenme Tarihi: 08.08.2020 03:39:37

AK Parti Erciş Kadın Kolları üyeleri, ilçe başkanı ve yöneticilerinin kendilerine yönelik psikolojik baskı uyguladıklarını söyleyerek istifa etti. 

Gazete Duvar’ın haberine göre, Van’ın Erciş ilçesinde 18 üyeden oluşan AK Parti Kadın Kolları, yaptıkları basın açıklaması ile istifa ettiklerini duyurdu. Kadınlar, İlçe başkanı Nedim Sağlam ve yönetim üyelerinin kendilerine yönelik uyguladığı baskıya daha fazla dayanamadıklarını ve bu baskıların kendilerini istifa etmek zorunda bıraktığını ifade etti.

Aşağılayıcı tavırdan dolayı…

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “AK Parti Erciş Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri olarak, yeni atanan ilçe başkanımız Nedim Sağlam ve bilgi işleme bakan Yunus Şahin’in başkanımız Dürdane Şahin ve kadın kollarına yönelik psikolojik baskı, rencide edici ve aşağılayıcı tavırlarından dolayı kendi irademizle yönelim kurulu üyeleri olarak istifa kararı almış bulunmaktayız. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

https://www.enpolitik.com/haber/322887/ak-partide-toplu-istifa.html

Sizin Yorumunuz:

*
*