Siyasetçileri photoshop ile teröristlerle yan yana gösteren Ak Partili isim de tutuklanacak mı?

Siyasetçileri photoshop ile teröristlerle yan yana gösteren Ak Partili isim de tutuklanacak mı? | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 02.07.2020 09:29:50 - Güncellenme Tarihi: 04.08.2020 03:50:48

Siyaset Albayrak'a saldırıyı tartışırken bu kez İstanbul Küçükçekmece Belediyesi'nin Ak Parti'li üyesi Hamza Gönenç'in paylaşımı sosyal medyaya düştü. Gönenç, kişisel sosyal medya hesabından muhalefet liderlerini teröristlerle yan yana gösteren photoshoplu skandal bir paylaşımda bulundu. Fotoğrafın üzerine de “Ya Rabbi bunları ve sevenlerini ahirette de ayırma” yazdı.

Küçükçekmece’nin AKP’li Meclis üyesi Hamza Gönenç, terör örgütü üyeleriyle siyasetçileri photoshop yöntemiyle yan yana getirip paylaştı. Bakanın eşine sosyal medyadan alçakça hakaret eden tutuklandı. Muhalefete fotomontajla hakaret eden Ak Parti’li ismin tutuklanıp tutuklanmayacağı merak edildi?

Hazine Bakanı Albayrak'ın doğum yapan eşine sosyal medyadan hakaret eden kişi tutuklandı. Herkes bu saldırıyı lanetlerken, İstanbul Küçükçekmece'nin Ak Parti'li belediye meclis üyesi Hamza Gönenç, sosyal medyadan muhalefete fotomontajla hakaret etti.

Gönenç'in yayınladığı fotomontajda, muhalefet liderleri, terör örgütü ele başlarıyla yan yana gösteriliyordu. Bu çirkinliğe tepki yağarken, “Hukuk herkese eşit mesafede olmalı. Sosyal medyada hakaret eden, AKP'li de olsa hesabı sorulmalı” yorumları yapıldı…

Türkiye bir süredir, siyasetçilere ve aile bireylerine yönelik saldırıları tartışıyor. Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'a yönelik saldırının ardından gözaltına alınan kişi de 1 günde serbest bırakıldı. Ardından henüz bebeğini yeni kucağına alan Esra Albayrak'a cinsiyetçi saldırı yöneltildi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın eşi Esra Albayrak'a hakaret içerikli paylaşımı nedeniyle gözaltına alınan E.B.  ise çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı. 

Akıllarda yine adalet ve eşitlik soruları asılı kaldı.

 

 

https://www.enpolitik.com/haber/322547/siyasetcileri-photoshop-ile-teroristlerle-yan-yana-gosteren-ak-partili-isim-de-tutuklanacak-mi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*