Feyzioğlu'ndan 'İstifa edecek misiniz' sorusuna yanıt

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine, "İstifa etmemi gerektiren herhangi bir durum yok. Benle ilgili değil. Ben kanun koyucu değilim." dedi.
Feyzioğlu'ndan 'İstifa edecek misiniz' sorusuna yanıt | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 24.06.2020 16:43:25 - Güncellenme Tarihi: 27.06.2020 06:03:26

Baro başkanlarının protesto ettiği Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, gazeteci Cüneyt Özdemir'in kanalında canlı yayında açıklamalarda bulundu.

NEDEN ANITKABİR'E GİTTİ?

Feyzioğlu, "Neden destek vermek yerine Anıtkabir'e gittiniz?" sorusuna, "Biz o yürüyüşe katılmak istemedik. O da bizim hakkımız. Her dünya görüşünden insanın gittiği bir yer Anıtkabir. Benim önerdiğim programı bazı baro başkanları tasvip etmedi" diye yanıt verdi.

BARO BAŞKANLARI SIRTINI DÖNMÜŞTÜ

Feyzioğlu, baro başkanlarının çoklu baroyu da öngören barolar düzenlemesine karşı yaptığı eyleme 27 saat sonra gitmiş, baro başkanları sırtlarını dönerek protestoda bulunmuştu.

'İSTİFA ETMEYİ DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?' SORUSUNA YANIT

Feyzioğlu, "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz," sorusuna "İstifa etmemi gerektiren herhangi bir durum yok. Benle ilgili değil. Ben kanun koyucu değilim." diyerek yanıt verdi.

Feyzioğlu'nun, "Benim tercih ettiğim yöntem slogan atmak değil" diyerek eylem yapan baro başkanlarını eleştirmesi sonrasında Cüneyt Özdemir'den "Haksızlık etmeyin!" tepkisi geldi.

 

https://www.enpolitik.com/haber/322382/feyzioglundan-istifa-edecek-misiniz-sorusuna-yanit.html

Sizin Yorumunuz:

*
*