Fatih Terim’in yeni sağ kolu belli oldu

G.Saray, Werder Bremen ile sözleşmesi bitecek Nuri Şahin’i özel bir proje kapsamında kadrosuna katmak istiyor. Harvard diplomalı yıldız futbolcuya Fatih Terim'in yanında idari yetkiler de verilmesi planlanıyor...
Fatih Terim’in yeni sağ kolu belli oldu | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 31.05.2020 10:36:24 - Güncellenme Tarihi: 01.07.2020 13:30:02

Fatih Terim yönetiminde yeni bir proje hazırlığında olan Galatasaray'ın ciddi bir hedefi var: Nuri Şahin.

Sözcü Skor'dan Mesut Yıldırım'ın haberine göre; Hasan Şaş'la başlayan teknik heyetteki değişimi sezon sonu hızlandıracak olan sarı-kırmızılılar, Terim'in de onayıyla Nuri'ye sarı-kırmızılı formayı giydirmek istiyor. Ancak gurbetçi yıldız, sadece futbolculuk yönüyle değil, idareci kimliğiyle de düşünülüyor.

TECRÜBESİ YETERLİ

HARVARD'DA spor, medya işletmeciliğinden mezun olan Nuri üç yıl sonra Galatasaray'da idari kadroda yer alacak. 4 dil bilen, uluslararası tanınırlığı olan Nuri, sarı-kırmızılılara profesyonel anlamda ivme kazandıracak bu projenin ilk önemli meyvesi olacak. Halen Werder Bremen forması giyen 31 yaşındaki orta sahanın, sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Bremen, Bundesliga'da küme düşme adaylarından biri. Nuri Şahin, uzun vadeli bu planlamayla Galatasaray'da görev almaya sıcak bakıyor.

 

https://www.enpolitik.com/haber/321889/fatih-terimin-yeni-sag-kolu-belli-oldu.html

Sizin Yorumunuz:

*
*