Sabah 'yazarı' Cemil Barlas 50 gün sonra sokağa çıkan yaşlılara böyle seslendi: "Azmasalar bari!"

Sabah 'yazarı' Cemil Barlas 50 gün sonra sokağa çıkan yaşlılara böyle seslendi: "Azmasalar bari!" | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 11.05.2020 09:50:24 - Güncellenme Tarihi: 26.05.2020 17:36:13

İktidara yakınlığı ile bilinen Sabah gazetesinde köşe yazan ve A Haber'de yorumcu olan Cemil Barlas, sokağa çıkma izni getirilen 65 yaş üstü için “Sokaklarda çok azmasalar bari” dedi. Barlas, gelen tepkilere de “CIA tetikçisi istedi diye ben linç etmeye çalışıp espriden anlamayan salak durumuna düşmeyin bence” dedi.

Koronavirüsü salgınında risk grubunda yer aldıkları için uzun süredir sokağa çıkma kısıtlamasına tabi tutulan 65 yaş üstü yurttaşlara ilk kez istisna getirilirken, Sabah yazarı ve A Haber yorumcusu Cemil Barlas’ın sosyal medya paylaşımı tepki topladı.

CIA'ye bağladı!

Cemil Barlas twitter hesabından “Nihayet 65 yaş üstü serbest. Sokaklarda çok azmasalar bari” diye paylaşımda bulundu. Gelen tepkilerin ardından hesabını kilitlemek zorunda kalan Barlas, “Bu arada CIA tetikçisi istedi diye beni linç etmeye çalışıp espriden anlamayan salak durumuna düşürmeyin bence” diye paylaşım yaptı.

https://www.enpolitik.com/haber/321473/sabah-yazari-cemil-barlas-50-gun-sonra-sokaga-cikan-yaslilara-boyle-seslendi-azmasalar-bari.html

Sizin Yorumunuz:

*
*