Davutoğlu’ndan Nusaybinli aileye telefon

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz günlerde Mardin’in Nusaybin ilçesinde, taş atılması gerekçesi ile polisin havaya ateş açması ve bir çocuğu zorla zırhlı arabanın yanına götürülmesi olayı üzerine, çocuğun babası Mehmet Erdal’ı telefonla arayarak, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Davutoğlu’ndan Nusaybinli aileye telefon | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 10.05.2020 21:48:23 - Güncellenme Tarihi: 13.05.2020 01:19:56

Davutoğlu, 24 Nisan günü yaşanan olayda, büyük korku yaşayan küçük çocuğun ailesi ile görüşerek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Gelecek Partisi Lideri Davutoğlu, telefon görüşmesinde, baba Erdal’a “Bizim için en önemli konu çocuklarımız. Hiçbir çocuğumuzu bir diğerinden ayrı görmüyor ve geleceği onlar için inşa ederken, onların da bizim geleceğimiz olduğunu biliyoruz” dedi. Baba Mehmet Erdal’da, Davutoğlu’na telefonu için teşekkür ederken, çocuğunun olaydan çok etkilendiğini ve birkaç gün sürekli korktuğunu ifade etti. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğluda küçük çocuğun annesi ile konuştu. Sare Davutoğlu, telefon görüşmesinde, çocukların yarınlarında travmalara sebep olabilecek tutumlardan, uzak durulması gerektiğini vurgulayarak, annenin, anneler gününü tebrik etti. 

Aynı zamanda Gelecek Partisi Lideri Davutoğlu, Mardin İl Başkanı Emin İlhan' a da aileye destek verilmesi için talimat verdi. 
 

https://www.enpolitik.com/haber/321467/davutoglundan-nusaybinli-aileye-telefon.html

Sizin Yorumunuz:

*
*