Selçuk Özdağ, Çağlar Cilara'nın sorularını yanıtladı: 'Erken seçim kapımızda'

Selçuk Özdağ, Çağlar Cilara'nın sorularını yanıtladı: 'Erken seçim kapımızda' | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 23.04.2020 18:05:03 - Güncellenme Tarihi: 24.05.2020 18:32:39

Çağlar Cilara’nın sorularını yanıtlayan  Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, koronavirüs salgınından sonra bir seçim olacağını söyledi. Özdağ’a AK Parti-MHP ittifakının oyları yüzde 30’lara düştüğünü belirtirken, Gelecek Partisi ve DEVA’ya gidecek olan oyların Türkiye’de neleri değiştireceğine cevap verdi. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı anlam ve önemine değinen Özdağ, günümüz siyasi tarihine kadar özetleyici bir açıklama yaparak demokrasi ve Cumhuriyet kavramına dikkat çekti. 

"Mevcut iktidar korona krizi öncesinde zaten Türkiye'yi yönetemiyordu. Koronavirüs ile bırakın işsizliğe meslek erbabının, turizmcinin problemini gidermeyi maske dağıtımını bile yapamayan, çaresiz, çözümsüz, yönetme yetisini kaybetmiş bir iktidar ile karşı karşıyayız. Böyle bir ortamda Adalet ve Kalkınma PArtisi ile Cumhur ittifakının oylarının düştüğü bize söyleniyor. 30 ile 35 bandında diyen anketler var. Demek ki çok ciddi bir şekilde kan kaybediyorlar." diyen Özdağ'ın konuk olduğu programın tamamı için TIKLA İZLE 

 

 

 

https://www.enpolitik.com/haber/321104/selcuk-ozdag-caglar-cilaranin-sorularini-yanitladi-erken-secim-kapimizda.html

Sizin Yorumunuz:

*
*