Gelecek Partisi Soma İlçe Başkanlığına Ünsal Uzunyılmaz atandı

Gelecek Partisi Soma İlçe Başkanlığına Ünsal Uzunyılmaz atandı | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 22.04.2020 07:55:58 - Güncellenme Tarihi: 24.05.2020 20:13:35

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, Soma İlçe Başkanlığına Ünsal Uzunyılmaz' ın atandığını açıkladı. 

Manisa'da teşkilatlanma çalışmalarını aralıksız sürdüren Gelecek Partisi Manisa İl Başkanlığı; Gördes, Salihli, Köprübaşı, Akhisar ve Şehzadeler ilçe başkanlarının atanmasının ardından, altıncı ilçe başkanlığı atamasını da Manisa'nın Soma ilçesinde gerçekleştirdi. 

Program çerçevesinde açıklama yapan Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin,  " Soma ilçe başkanlığına atanan Ünsal Uzunyılmaz Manisamızında yakından tanıdığı bir isim. Kendisi 15 yıl belediye baskanlığı görevinde bulunmuş, siyasi tecrübesi yüksek,  Soma'da doğup büyümüş ve Soma'da ikamet eden evli, 4 çocuk babası bir kardeşimizdir. Bu kutsal görevinde kendisine başarılar diliyorum." dedi.

Uzunyılmaz'a kurucu İlçe Başkanlığı belgesini takdim eden Keskin " Soma ile birlikte altı ilçemizin kurucu başkanlarını atamış bulunmaktayız. Diğer 11 ilçemiz ile ilgili gerekli tüm çalışmalarımız süratle devam ediyor. Kısa sürede  tüm ilçelerimizin atamalarını tamamlayıp; geleceğe güçlü ve emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi. 

Atama programına, Gelecek Partisi Politikaları İzleme Kurulu Üyesi ve İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler, İl Teşkilat Başkanı Abdulselam Alpkan katılım sağladı.

 

https://www.enpolitik.com/haber/321070/gelecek-partisi-soma-ilce-baskanligina-unsal-uzunyilmaz-atandi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*