İnfaz düzenlemesi ile tahliye edilen Alaattin Çakıcı'dan Erdoğan ve Bahçeli'ye teşekkür

Yeni infaz düzenlemesi kapsamında tahliye edilen organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, açıklama yayınlayarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.
İnfaz düzenlemesi ile tahliye edilen Alaattin Çakıcı'dan Erdoğan ve Bahçeli'ye teşekkür | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 17.04.2020 09:34:05 - Güncellenme Tarihi: 27.05.2020 21:32:16

Ankara’daki Sincan Kapalı Cezaevi’nde bulunan organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıc dün tahliye edilmişti. 

Çakıcı, MHP lideri Bahçeli’nin yaklaşık iki sene önce kendisinin adını telaffuz ederek ‘genel af’ istemesiyle gündeme gelmişti. Bahçeli, Çakıcı’yı cezaevinde ziyaret de etmişti.

Çakıcı’nın el yazısı ile kaleme aldığı açıklama kendi ismiyle açılan sosyal medya hesabından paylaşıldı. Açıklamayı Çakıcı’nın avukatı Zeynep Çiftçi de paylaştı.

Açıklamada şöyle dendi: “Yeni infaz yasası ile esaretten kurtulup özgürlüğüne kavuşan tüm mahkûm arkadaylar, şahsım ve hepimizin özgür olmasına vesile olan MHP Genel Başkanı ve Dünya Türk’lerinin yaşayan efsanevi son Türkmen Beyi Sayın Devlet Bahçeli’ye ve bu yasanın diğer mimarı, son dört yıldır devletimizin bekası için Batı Emperyalizmine asla taviz vermeyen Devlet Başkanımız Sayın Tayyip Erdoğan’a kendi adıma ve özgürlüklerine kavuşturdukları tüm mahkum arkadaşlar adına en derin saygılarımı arz ederim.”

https://www.enpolitik.com/haber/320958/infaz-duzenlemesi-ile-tahliye-edilen-alaattin-cakicidan-erdogan-ve-bahceliye-tesekkur.html

Sizin Yorumunuz:

*
*