Selçuk Özdağ'dan Pelikan trolü Fazıl Duygun'a cevap! 'Mutlaka hukuk önünde hesap vereceksiniz'

Selçuk Özdağ'dan Pelikan trolü Fazıl Duygun'a cevap! 'Mutlaka hukuk önünde hesap vereceksiniz' | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 05.04.2020 10:30:23 - Güncellenme Tarihi: 31.05.2020 11:41:10

Geçmişte hükümete 'Hırsız ve katilsin' söylemleri ile yüklenen, Pelikancıkların son dönemdeki gözde trollerinden Fazıl Duygun, bugünlerde Twitter hesabı üzerinden Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ı hedef aldığı floodlarıyla adını duyurdu. 

Bunun yanı sıra birtakım muhalif sosyal medya kullanıcılarına da Pelikan Çetesi’nden aldığı talimatla kendi çapında operasyon çekmeye çalışan Fazıl Duygun, geçmişte küfürlere varan ifadelerle hükümete yüklenmişti.

Fazıl Duygu'nun iftira ve ithamlarına Selçuk Özdağ'dan cevap gecikmedi. Özdağ, "Yazmak vacip oldu" dedi ve şöyle aktardı:

"-Yazmak vacip oldu.Fazıl Durgun isimli kişi tweeter hesabından şahsımı hedef gösteren yalan,iftira ve dedikodudan ibaret metinler paylaşmıştır.Milletvekili olduğum 2011 tarihinden AK Parti Genel Başkan Yardımcılığını bıraktığım 5 Haziran 2016 tarihine kadar.

Ankara Kuşu adlı tweeter hesabının sahibi Oktay Yaşar ve Genel Merkez de görev yaptığım sürece güya Ankara Kuşu ile benim irtibatımı sağladığı iddia edilen kişi Berivan Algın isimli bayan ile herhangi bir tanışmışlığım,görüşmüşlüğüm veya telefon görüşmem yoktur.

Berivan Algın isimli kişi 2018 yılında TBMM de ki odamda bizi ziyaret ederek 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonunda ki mücadelemizi takdir ettiğini belirterek Manisa daki bir programımıza katılmak istediğini çocuklara oyuncak eşya dağıtmak istediğini talep etmiştir.

Manisa Demirci Ayvaalan Gölet açılışımıza gelmiş,Mayıs 2018 de ,Mhp Grup Başkanvekili ve benim açılışını yaptığımız etkinliğe katılmışlar ve çocuklara oyuncak hediyelerini dağıtmışlardır.

Yazdıklarının tamamı hayal mahsülü,yalan,iftira ve dedikodudan ibarettir. Aslında geçmişi Cumhurbaşkanı Sn.Recep Tayyip Erdoğana iftiralarla dolu bu masalcı teyze pardon kişi ile Hukuki mücadelemiz mahkemelerde başlayacaktır. Öküz altında buzağı arayan,sahibinin sesi bu kişi, iftiralarının karşılığı olan gerekli cezayı alacağı inancım tamdır. 

Şurası unutulmasın ki,iddia sahibi iddiasını ispat ile mükelleftir.İddiasını ispat etmeyenler şerefsiz ve müfteridirler.Hayatım boyunca hep hakkı tuttum.Fetö,PKK ve tüm illegal örgütlerle hukuki mücadelem devam edecektir.Ama bir mücadelemizde Devlet içerisinde devlet olmak isteyen, kirli kazanımlarını kaybetmemek, işledikleri suçlar nedeniyle hesap vermek istemeyenler de olacaktır.

Alnımız ak,elimiz temizdir.AK partide görev yaparken iyi,dürüst,temiz adam diyenler şimdi bize iftira atarak itibarsızlaştırmaya çalışmaktadırlar.İtibarımızı mazimize ve halimizden alıyoruz.

Bu iftira,yalan ve dedikodulara rağmen illegal her yapı ile mücadeleye,Devletimizi,Milletimizi,Vatanımızı sevmeye,yararlı işler yapmaya devam edeceğim.Temiz siyaset birgün bu ülkeye mutlaka hakim olacak,fetö! sopasıyla insanları terbiye etmeye yıldırmaya çalışan kriptolar asla muvaffak olamayacaklardır.(Fetö Dünyanın en kirli,en alçak örgütüdür.Buraya Allah,Peygamber,ahlak diyerek giren yanılan 17-25 Aralık,özelliklede 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası tövbe eden,özeleştiri yapanları,demokrasi ve şeffaflıktan yana yer alanları ayırt ederek)

Müslüman iftira atmaz,yalan söylemez,emin olmadığı bir şeyi konuşmaz.Müslümansanız,insansanız bunları bilmeniz veona göre hareket etmeniz gerekir.Zannetmeyin kiyaptığınız her hukuksuz,illegal fiiliniz ahirete kalacak,çok kısa zaman sonra mutlaka hukuk önünde hesap vereceksiniz. Nasıl ki bugün dün yanlış ,hukuk dışı işler yapanlar hesap veriyorsa yarın da sizlerin yakasına hukuk,adalet yapışacaktır.Ankara kuşu’nun gözaltına alınması ve tutuklanması üzerinden attığınız çamur tutmayacaktır.Çamur siyaseti yapan ağababalarınıza hatırlatırız.

Vee Son Söz:”Felek her türlü esbâb-ı cefasın toplasın gelsin  Dönersem kahbeyim millet yolunda bir azîmetten .." (Namık Kemal - Hürriyet Kasidesi)

https://www.enpolitik.com/haber/320714/selcuk-ozdagdan-pelikan-trolu-fazil-duyguna-cevap-mutlaka-hukuk-onunde-hesap-vereceksiniz.html

Sizin Yorumunuz:

*
*