Fenerbahçe'den Yalçın Koşukavak açıklaması

Fenerbahçe'den Yalçın Koşukavak açıklaması | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 17.03.2020 13:04:59 - Güncellenme Tarihi: 21.07.2020 17:56:42

Fenerbahçe, son günlerde çıkan haberler üzerine kulübün resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yayımladı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, son günlerde spor kulislerinde konuşulduğu gibi önümüzdeki sezondan itibaren takımı Yalçın Koşukavak’ın çalıştıracağı haberleri doğrulandı. 47 yaşındaki teknik adam şu anda Altay’ın teknik direktörü. Kulüp, resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yayımladı. 

İşte Fenerbahçe’den yapılan açıklama:

Son birkaç gündür futbol gündeminde yer alan Altay Kulübü teknik direktörü Sayın Yalçın Koşukavak ile anlaştığımıza dair çıkan haberlere ilişkin açıklama yapma gerekliliği doğmuştur.

Altay Kulübü’nün bilgisi dahilinde Sayın Yalçın Koşukavak ile gelecek dönemler için futbol yapılanmamız kapsamında birlikte çalışabilme ihtimalimiz üzerine bazı temaslarımız olmuştur. 

Bu temaslarımız, futbol şubemizin yapılandırılması kapsamında, oluşturmak istediğimiz kültürün geliştirilmesi ve devamlılığının sağlanması, bu doğrultuda bir ortak aklın belirlenmesi, altyapı ile A takım arasındaki ilişkinin daha genişletilmesi, genç futbolcularımızın gelişimi gibi konularda belli bir sistematik çerçeve oluşturulması amacıyla yapılan görüşmelerdir.

Ancak bugün itibariyle gelinen noktada Sayın Yalçın Koşukavak ile yaptığımız görüşmeler sezon sonu yeniden değerlendirilmek üzere sonlandırılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

https://www.enpolitik.com/haber/320299/fenerbahceden-yalcin-kosukavak-aciklamasi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*