Putin'in Erdoğan ve beraberindeki heyeti beklettiği görüntüler gündeme oturdu! Rus televizyonu görüntüyü kronometre ile verdi!

Putin'in Erdoğan ve beraberindeki heyeti beklettiği görüntüler gündeme oturdu! Rus televizyonu görüntüyü kronometre ile verdi! | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 09.03.2020 09:09:21 - Güncellenme Tarihi: 20.07.2020 20:09:51

Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Moskova ziyaretinde Putin’in Türk heyetini kabul ettiği salona, “Osmanlı'yı 93 harbinde yenen Rus askeri heykeli” ve Erdoğan ile Putin’in görüştüğü odaya 1783'te Kırım'ı ilhak eden Büyük Katerina’nın heykelini koyarak “mesaj” vermeye kalkışan Rus diplomasisi son olarak daha büyük bir ayıba imza attı. Rus lider Putin’in Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyeti 2 dakika beklettiği ortaya çıktı. Saygısız tutumu, Rus devlet televizyonu kronometre tutarak yayınladı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Moskova ziyaretine dair Rus devlet televizyonunda yayınlanan görüntüler Putin'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik diplomatik nezaketsizliğini ortaya koydu. Putin'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kapıda bekletip kameralara kaydettirdiği ortaya çıktı. Söz konusu görüntüleri yayınlayan Rossiya 1, kanalı Erdoğan ve bakanların bekletildiği dakikaları ekranda kronometre ile gösterdi.

Saygısız tutumu Rus devlet televizyonu Rossiya 1 Türkiye’ye karşı propaganda malzemesi olarak ekrana getirdi.

TIKLA İZLE: https://www.youtube.com/watch?v=zWn3LQosZag&t=1s

https://www.enpolitik.com/haber/320133/putinin-erdogan-ve-beraberindeki-heyeti-beklettigi-goruntuler-gundeme-oturdu-rus-televizyonu-goruntuyu-kronometre-ile-verdi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*