Gelecek Partisi yönetim kadrosu belli oldu!

Gelecek Partisi yönetim kadrosu belli oldu! | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 25.12.2019 17:04:08 - Güncellenme Tarihi: 29.06.2020 08:29:19

Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan Gelecek Partisi'nin yönetim ve gölge kabinesinde yer alan isimler belli oldu. 

Gelecek Partisi’nin Parti yönetimi ve gölge kabinesi ilginc isimlerden oluşuyor. Resmî açıklamanın birazdan Genel Başkan Ahmet Davutoğlu tarafından yapılması bekleniyor.

İşte Parti İzleme Kurulu'nda (PİK) yer alan isimler ve 

Politika İzleme Kurulu (PİK)

1. Siyasi İşler Başkanlığı ve Parti Sözcülüğü: Selim Temurci

2. Teşkilat Başkanlığı: Nedim Yamalı

3. Seçim ve Hukuk İşleri Başkanlığı: Ayhan Sefer Üstün

4. Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı: Selçuk Özdağ

5. Politika Çalışması  Yönetim Kurulu Koordinatörlüğü: Feridun Bilgin

6. Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanlığı: Doğan Demir

7. İletişim Başkanlığı: Neslihan Çevik

8. Dış İlişkiler Başkanlığı: Ümit Yardım

9. Sosyal Politikalar Başkanlığı: Feramuz Üstün

10.Araştırma, Geliştirme ve Bilişim Başkanlığı: Etiyen Mahcupyan

11  .İnsan Hakları Başkanlığı: Vahdettin İnce

12.Parti İçi Eğitim Başkanlığı: Mehmet Ali Pulcu

13.Kültür ve Sanat Politikaları Başkanlığı: Sema İlkin Ün

14. Kadın Politikaları Başkanlığı: Habibe Çiftçioğlu Başar

15.Gençlik Politikaları Başkanlığı: Mustafa Gözel

16. Resmi ve Mali  İşler Başkanlığı: Abdullah Başçı

17.Genel Sekreter: Şenol Gürşan

PARTİ İZLEME KURULU

1. Adalet Politikaları Başkanlığı: Ali Aydın

2. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Politikaları Başkanlığı: Seren Yıldız Öztürk

3. Çevre Şehircilik Politikaları Başkanlığı: Cesim Gökçe

4. Dış Politika Başkanlığı: Kani Torun

5. Enerji ve Tabi  Kaynaklar Politikaları Başkanlığı: Mehmet Fatih Arslan

6. Gençlik ve Spor Politikaları Başkanlığı: Cuma İçten

7. Hazine ve Maliye Politikaları Başkanlığı: Serkan Özcan

8. İçişleri Politikaları Başkanlığı: İzzedin Küçük

9. Kültür ve Turizm Politikaları Başkanlığı: Yeşim Karadağ

10. Eğitim Politikaları Başkanlığı  : Yusuf Ziya Özcan

11.Savunma Politikaları Başkanlığı: Salih Aynural

12.Sağlık Politikaları Başkanlığı: Serpil Bulut

13.Sanayi ve Teknoloji Politikaları Başkanlığı: Mehmet Nuri Görenoğlu

14. Tarım ve Orman Politikaları Başkanlığı: Ali Akmaz

15. Ticaret Politikaları Başkanlığı: Mustafa Mente

16  Ulaştırma ve Altyapı Politikaları Başkanlığı: Mustafa Öztürk

https://www.enpolitik.com/haber/318407/gelecek-partisi-yonetim-kadrosu-belli-oldu.html

Sizin Yorumunuz:

*
*