İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hapis cezası alan Canan Kaftancıoğlu'na destek verdi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 9 yıl 8 ay hapis cezası verilen Canan Kaftancıoğlu ile ilgi destek mesajı yayınladı. Akşener, "Düşüncelerine katılmıyorum. Ama senin düşüncelerini savunma hakkını sonuna kadar savunurum" paylaşımını yaptı.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hapis cezası alan Canan Kaftancıoğlu'na destek verdi | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 07.09.2019 06:13:00 - Güncellenme Tarihi: 24.06.2020 13:25:13

İYİ Parti lideri Meral Akşener, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında verilen 9 yıl 8 ay hapis cezası sonrasında, "O sopayı tutanlar unutmasın ki; gün gelir hukuk herkese lazım olur" paylaşımını yaptı.

Canan Kaftancıoğlu hakkında verilen hapis cezasına ilişkin paylaşımda bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Ama o sopayı tutanlar unutmasın ki; gün gelir hukuk herkese lazım olur" değerlendirmesinde bulundu.

VOLTAIRE'DEN ALINTI YAPTI

Twitter hesabı üzerinden paylaşımda Fransız filozof Voltaire'den de alıntı yapan Akşener, "Düşüncelerine katılmıyorum. Ama senin düşüncelerini savunma hakkını sonuna kadar savunurum. ? Voltaire Yasama-Yürütme-Yargı'nın güçler ayrılığını koruyamazsak, aynı bugünkü gibi hukuk siyasetin sopası olur. Ama o sopayı tutanlar unutmasın ki; gün gelir hukuk herkese lazım olur" ifadelerini kullandı.

https://www.enpolitik.com/haber/315877/iyi-parti-genel-baskani-meral-aksener-hapis-cezasi-alan-canan-kaftanciogluna-destek-verdi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*