İhraç istemi sonrası Özdağ'dan ilk açıklama: DOST ACI SÖYLER!

AK Parti'de Ahmet Davutoğlu, Ayhan Sefer Üstün, Abdullah Başçı ve Selçuk Özdağ'ın kesin ihraç istemiyle merkez disiplin kuruluna sevk edilmesinin ardından Prof. Dr. Selçuk Özdağ'dan açıklama geldi.
İhraç istemi sonrası Özdağ'dan ilk açıklama: DOST ACI SÖYLER! | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 03.09.2019 01:26:00 - Güncellenme Tarihi: 27.05.2020 00:49:00

 Ak Parti Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Ahmet Davutoğlu, Ayhan Sefer Üstün, Abdullah Başçı ve Selçuk Özdağ'ın kesin ihracı istendi. İhraç isteminin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Özdağ, 'DOST ACI SÖYLER' dedi ve şunları ifade etti:


"Solcuların döneği, sağcıların haini hiç bitmiyor. En ufak bir eleştiri veya farklı değerlendirme olduğu zaman hemen davaya ihanet veya davadan dönmek etiketini yapıştır gitsin. Son dönemlerde AK Parti'nin içerisinde olduğu durum da bunun en tipik örneği.

Bir şeylerin ters gittiğini, yanlış işlerin olduğunu söyleyenler dışlanıyor. Seçmen sandıkta net mesajlar veriyor ve bu mesaj maalesef algılanmıyor. ?Seni kılıcımla düzeltirim ya Ömer!? mucibince bir tavır takınıyorsun davaya ihanet ile suçlanıyorsun.

"Dost acı söyler"; "Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır" düşüncesiyle fikirlerini ifade ediyorsun hakarete varan pespayelikler ile muhatap oluyorsun.

Halbuki ortada bir dava varsa; davaya ihanet edenler doğru bildiklerini söyleyenler ve bunu haykıranlar değil, yapılan her yanlışa alkış tutanlardır.

Türk Milletinin vekili olmak gibi yüce bir görevi yerine getirmek yerine modaya bazı isimlere ne kadar hakaret edersem o kadar yaranırım çukuruna düşmüş ve iki kelime yazmaktan acizlere söylenecek başka sözümüz yoktur. Son sözümüz yine bu minvalde olsun: DOST ACI SÖYLER....

Bu seri twetler ihraç istemiyle disipline verildiğimizi öğrenmeden önce yazılmıştı. Belki bu söylediklerim sonra daha iyi anlaşılacak ama iş işten geçmiş olacak. Son durum üzerine üstüne basa basa tekrar edelim. "DOST ACI SÖYLER"

https://www.enpolitik.com/haber/315769/ihrac-istemi-sonrasi-ozdagdan-ilk-aciklama-dost-aci-soyler.html

Sizin Yorumunuz:

*
*