Galatasaray, Denizlispor maçından sonra Hasan Şaş ile tartışan taraftarlara dava açacak!

Galatasaray Kulübü, Hasan Şaş'ın görevine devam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamada, "Hasan Şaş'a Yukatel Denizlispor maçı sonrasında yapılan art niyetli, planlı ve haksız saldırıların failleri hakkında yasal işlem başlatacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadelerine yer verildi.
Galatasaray, Denizlispor maçından sonra Hasan Şaş ile tartışan taraftarlara dava açacak! | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 18.08.2019 13:54:00 - Güncellenme Tarihi: 30.07.2020 20:28:16

Galatasaray Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Galatasaray Yardımcı Antrenörü Hasan Şaş'ın görevine devam edeceğini açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

"Yönetim Kurulumuz, Teknik Heyetimiz ve Futbol Takımımız, büyük Galatasaray camiası ile birlikte 23. şampiyonluk yolunda yürümeye devam etmektedir. Bu kapsamda Futbol A Takımı Yardımcı Antrenörümüz Hasan Şaş da Galatasaray ailesinin mensubu olarak görevinin başındadır. Antrenörümüz Hasan Şaş'a Yukatel Denizlispor maçı sonrasında yapılan art niyetli, planlı ve haksız saldırıların failleri hakkında yasal işlem başlatacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız."


kaynak: dha
https://www.enpolitik.com/haber/315309/galatasaray-denizlispor-macindan-sonra-hasan-sas-ile-tartisan-taraftarlara-dava-acacak.html

Sizin Yorumunuz:

*
*