Bodrum'da görüştüler! Ersun Yanal'dan Volkan Demirel'e sürpriz teklif

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, sözleşmesi uzatılmayan Volkan Demirel ile Bodrum'da bir araya geldi. Yanal, Demirel'e " "Gel yardımcım ol" teklifinde bulundu.
Bodrum'da görüştüler! Ersun Yanal'dan Volkan Demirel'e sürpriz teklif | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 03.08.2019 08:01:00 - Güncellenme Tarihi: 31.07.2020 09:12:36

Fenerbahçe'yle mukavelesi bittikten sonra halen sözleşmesi yenilenmeyen Volkan Demirel, kişisel çalışmalarına devam ederken tatilini de sürdürüyor. Tecrübeli kalecinin resmi sitedeki fotoğrafı ise kaldırılmadı. Bütün bunlar yaşanırken herkes Volkan'la yakın zamanda 1 yıllık yeni mukavele yapılmasını bekliyordu. Ancak oldukça ilginç gelişmeler yaşandı.


VOLKAN 1 YIL DAHA KALMAK İSTİYOR


Fenerbahçe takımı dünü izinli geçirirken Teknik Direktör Ersun Yanal, Bodrum'a gitti. Akşam'ın haberine göre ünlü tatil beldesinde Volkan Demirel ve Ersun Yanal baş başa uzun süre konuştu. Bu görüşmede tecrübeli kalecinin 1 yıl daha F.Bahçe'de forma giydikten sonra jübile yapmak istediğini belirttiği öğrenildi.


"FENERBAHÇE'YE HİZMETE DEVAM ET"


Yanal ise, "Gel benim yardımcım ol. Fenerbahçe'ye hizmete devam et" önerisini getirdi. Önümüzdeki günlerde Volkan'la ilgili karar verilecek. Tecrübeli fi le bekçisiyle mukavele yapılsa bile maçlara çıkmaktan çok Yanal'a yardımcı olacağı öğrenildi.


kaynak: son dakika

https://www.enpolitik.com/haber/314874/bodrumda-gorustuler-ersun-yanaldan-volkan-demirele-surpriz-teklif.html

Sizin Yorumunuz:

*
*