Beşiktaş'ın istediği Peniel Mlapa için VVV Venlo'dan resmi açıklama geldi!

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın kadrosunda görmeyi çok istediği öne sürülen Peniel Mlapa ile ilgili kulübü VVV-Venlo'dan resmi açıklama geldi. Hollanda ekibinin CEO'su Marco Bogers, "Oyuncuyu 2,5 milyon euro civarında bir bedelle satmayı planlıyoruz." dedi.
Beşiktaş'ın istediği Peniel Mlapa için VVV Venlo'dan resmi açıklama geldi! | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 12.06.2019 18:34:00 - Güncellenme Tarihi: 04.05.2020 15:29:47

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın kadrosunda görmeyi çok istediği öne sürülen Peniel Mlapa ile ilgili kulübü VVV-Venlo'dan resmi açıklama geldi. Eredivise ekibinin CEO'su Marco Bogers, Hollanda basınına yaptığı açıklamada Siyah Beyazlılar'ın 27 yaşındaki Togolu oyuncuya olan ilgisini doğrularken şu ana kadar hiçbir resmi teklifin gelmediğini de ifade etti.

32 MAÇTA 15 GOL ATTI

Kara Kartal'ın ilk etapta 2,1 milyon euroluk teklifte bulunduğu iddia edilen golcü futbolcunun bonservisiyle ilgili de konuşan Bogers, "Oyuncuyu 2,5 milyon euro civarında bir bedelle satmayı planlıyoruz." şeklinde konuştu. Kulübüyle bir yıl daha kontratı bulunan deneyimli santrfor, bu sezon takımıyla çıktığı 32 maçta 15 kez fileleri sarsarken 3 de asist kaydetti.kaynak: fanatik
https://www.enpolitik.com/haber/312447/besiktasin-istedigi-peniel-mlapa-icin-vvv-venlodan-resmi-aciklama-geldi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*