Arınç yeni görevini Manisa'da açıkladı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, kendisinin Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyeliğine atanacağını söyledi.
Arınç yeni görevini Manisa'da açıkladı  | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 27.05.2019 09:35:00 - Güncellenme Tarihi: 04.07.2020 16:01:28

Manisa'ya gelen eski TBMM Başkanı Manisalı siyasetçi Bülent Arınç, Öğretmenevinde aile dostları için verdiği iftar yemeğinde önemli açıklamalar yaptı. Arınç, kendisinin yeni kurulacak olan Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyeliğine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanacağı bilgisini verdi.

İşte Arınç'ın konuya ilişkin yaptığı açıklamanın detayları;

"Her yerde her şeyi konuşmak doğru değildir. Ama önemli olan konuşulacak yerde konuşmak, susulacak yerde susmaktır. Konuşulacak yerde susar, susulacak yerde konuşursanız o da çok ters olur. Sizden bir şey sorulduğu zaman doğruyu söylemek zorundayız. Efendim doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.  Onuncu köy olur.  Ne olacak, kovarlarsa kovsunlar.

Şimdi kim bilir benim hakkımda twit atanlar ne düşünüyorlardır. Biz yok olmuştuk. Bitmiştik.  Ezilmiştik. Çürümüştük. Düşünebiliyormusunuz biz Cumhurbaşkanımızın yanında Başdanışmanlık falan değil, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi.  Başkanın (Cumhurbaşkanı Erdoğan) kendisi olacak biz de yanında olacağız. Böyle bir şeyi Rabbim sadakatın sonucunda veriyor, yalakalığın değil. Allah?a hamdolsun."  

Arınç?ın bu müjdesi iftar yemeğine katılanlar tarafından uzun süre alkış yağmuruna tutuldu.kaynak: manisadasonnokta

https://www.enpolitik.com/haber/311963/arinc-yeni-gorevini-manisada-acikladi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*