Şampiyonluğu Kaçıran Başakşehir Dağılıyor

Galatasaray'a yenilerek şampiyonluğu kaçıran Medipol Başakşehir'de sezon sonunda Adebayor, Demba Ba, Serdar Taşçı, Mossoro ve Clichy ile yolları ayıracak. Emre Belözoğlu futbolu bırakacak. Arda Turan için ise Barcelona'nın kararı beklenecek.
Şampiyonluğu Kaçıran Başakşehir Dağılıyor | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 21.05.2019 10:48:00 - Güncellenme Tarihi: 29.06.2020 13:12:18

Başakşehir'de şampiyonluğun kaçması ortaya büyük bir fatura çıkardı. Takımda yaşı ilerleyen ve yüksek ücret kazanan oyuncularla yollar ayrılacak. Listede Adebayor ilk sırada yer alıyor. Demba Ba, 3 milyon Euro yıllık ücreti bulunan Clich, 6 aylık kontrat yapılan Serdar Taşçı ve 36 yaşına gelen Mossoro da topun ağzında olan isimler.

Fanatik'te yer alan habere göre; Daha önce futbolu bırakacağını açıklayan 39 yaşındaki Emre'yle birlikte durumu merak edilen bir diğer isim ise Arda Turan.Ücreti konusunda resmi açıklama yapılmayan, ancak Barcelona'dan aldığı 7 milyon Euro'luk ücretin karşılandığı iddia edilen deneyimli futbolcunun bir yıl daha kiralık sözleşmesi var. Ancak Barcelona oyuncuyu istediği zaman satabiliyor. Başakşehir de İspanyol deviyle görüşüp Arda'nın satılması yönünde talepte bulunacak.

https://www.enpolitik.com/haber/311781/sampiyonlugu-kaciran-basaksehir-dagiliyor.html

Sizin Yorumunuz:

*
*