Sarar çifti evinde rehin alınarak soyuldu! Türk interpol'ü devreye girdi

Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin ve eşi Zehra Sarar, maskeli 3 kişi tarafından rehin alındıktan sonra soyuldu. Şüphelinin yakalanması için Türk Interpol'ü devreye girdi.
Sarar çifti evinde rehin alınarak soyuldu! Türk interpol'ü devreye girdi | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 20.05.2019 09:13:00 - Güncellenme Tarihi: 04.05.2020 15:26:35

Eskişehir'de, Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin ve eşi Zehra Sarar, evlerine giren maskeli ve silahlı 3 soyguncu tarafından elleri ve ayakları bağlanarak soyuldu. Şüphelinin yakalanması için Türk Interpol'ü çalışma başlattı.

ELLERİ VE AYAKLARI BAĞLANDI

Eskişehir'de, Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin ve eşi Zehra Sarar, evlerine giren maskeli ve silahlı 3 soyguncu tarafından elleri ve ayakları bağlanarak soyuldu.

Alınan bilgiye göre, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığınca Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşi Zehra Sarar'ın Osmangazi Mahallesi'ndeki konutlarına gelen silahlı 3 şüpheli tarafından rehin alınarak, soyulmalarına ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.

SOYGUNCULAR YABANCI UYRUKLU

Bu kapsamda şüphelilerin yabancı uyruklu olduklarının tespit edilmesi üzerine Türk Interpol'ü devreye girdi.

Kimlikleri gizli tutulan yabancı uyruklu hırsızlık zanlılarının, yurt dışına çıkmak için kullanabilecekleri değerlendirilen noktalarda güvenlik önlemleri artırıldı.


kaynak: son dakika

https://www.enpolitik.com/haber/311717/sarar-cifti-evinde-rehin-alinarak-soyuldu-turk-interpolu-devreye-girdi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*