Ne oluyor bu çocuklara?

Bursa'nın Karacabey ilçesinde apartmanda oyun oynarken 5'inci kattan merdiven boşluğuna düşen Yücel Öç, yaşamını yitirdi. Bingöl'de bir binanın altında bulunan 12 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Çocuğun binanın 3.katından düştüğü veya atladığı üzerinde durulduğu öğrenildi. Benzer bir vaka da Karaman'da yaşandı. Azerbaycan uyruklu üniversite öğrencisi Hamdamin Balakishiev iddiaya göre hava almak için açtığı 5?inci kattaki evinin penceresinden sara krizi geçirdiği sırada düştü.
Ne oluyor bu çocuklara? | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 06.04.2019 09:21:00 - Güncellenme Tarihi: 01.05.2020 05:32:25

Bursa, Bingöl ve Karaman'dan gelen binalardan düşen çocuk vakaları tuhaf bir benzerliği ortaya koydu. Bursa'nın Karacebey ilçesinde apartmanda oyun oynayacak çocuk 5. kattan merdiven boşluğuna düşerek hayatını kaybetti. Bingöl'de binanın 3. katından bir başka çocuk da yaşamını yitirdi. Benzer bir vaka da karaman'da yaşandı.  Hava almak için açtığı 5. kattan düşen çocuk sara krizi geçirdiği sırada düşerek ağır yaralandı. 

İNTİHAR VAKASI MI? 

Bingöl'de bir binanın altında bulunan 12 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Çocuğun binanın 3.katından düştüğü veya atladığı üzerinde durulduğu öğrenildi. Merkeze bağlı İnönü Mahallesi?nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre,Çevrede oynayan çocuklar, bir binanın 3.katından bir çocuğun aşağıya düştüğünü görerek çevredeki vatandaşlara haber verdi. 12 yaşlarındaki çocuğu hareketsiz gören vatandaşlarda hemen durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.Olay yerine gelen sağlık ekipleri çocuğu ambulansla alarak Bingöl Devlet Hastanesi?ne kaldırdı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen çocuk hayatını kaybetti.
l Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler yaptığı çalışmada , çocuğun 12 yaşındaki Yusuf A. olduğunu ve merkeze bağlı İnalı Mahallesi?nde ikamet ettiğini tespit etti.

Evinden uzakta gerçekleşen olayda çocuğun intihar ettiği üzerinde durulduğu nedeni ile ilgili de soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.


kaynak:haberturk

https://www.enpolitik.com/haber/310485/ne-oluyor-bu-cocuklara.html

Sizin Yorumunuz:

*
*