Ali Koç: Gerekirse Avrupa'ya gitmemeyi göze alacağız!

Ali Koç, "Gerekirse Avrupa?ya gitmemeyi göze alarak, önümüzdeki sezonun şampiyon kadrosunu kuracağız" dedi.
Ali Koç: Gerekirse Avrupa'ya gitmemeyi göze alacağız! | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 18.12.2018 17:42:22 - Güncellenme Tarihi: 05.05.2020 02:28:40

Ülker Stadı'nda Ersun Yanal için düzenlenen basın toplantısında konuşan Ali Koç, ''Avrupa kupalarına gitmektense doğru hamleleri yapıp şampiyon olabilecek kadro kurabiliriz'' ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Kulübü yeni teknik direktör Ersun Yanal ile Ülker Stadı?nda imza töreni düzenledi. Toplantıda konuşan Başkan Ali Koç önemli açıklamalarda bulundu. İşte Ali Koç?un açıklamaları:

?HATADAN DÖNEBİLEN BİRİYİM?

?Evet, ben Ersun Yanal hakkında görüşlerimi belirttim. O zaman hocamız Cocu?ydu, yolları ayırma kararı söz konusu değildi. Sabır gerektiğini düşünüyordum. 10. hafta itibarıyla hep beraber karar verdik. Ben asla ?asla? demeyen biriyim. Hatadan dönebilen biriyim.

?Camiaya Sesleniş? programında fikirlerimi ifade ettim. Sabır gösterilmesi gerektiğini söyledim. Hataysa hatadır. Hatadan dönmek de elzemdir.?

?BU SEVDAYA SON VERİN DEMİŞTİM?

?Demişim ki, ?Bugün olmayacak, yarında olmayacak.?? Hatta hocamız için medyada PR kampanyası yapılıyor, bu bizi rahatsız ediyor. Bu sevdaya son verin. Benim için en kolayı Ersun hocayı getirmek herkesi memnun etmek. İnadına getirmiyor da değiliz. Ersun hoca ile uzun vadeli proje yapabileceğimizi düşünmüyorum? demişim.

Benim yabancı hoca konusundaki ısrarımın nedeni şuydu: Spor medyamız, spora katma değer yaratmaktan ziyade yıkıcı, güzelliği değil olumsuzluğu öne çıkaran, 5-6 kişinin kurguladığı bir dünyada baskı kurabilen, sevdiğini parlatıp sevmediğini yıpratan bir dünya yarattı.?

https://www.enpolitik.com/haber/244184/ali-koc-gerekirse-avrupaya-gitmemeyi-goze-alacagiz.html

Sizin Yorumunuz:

*
*