Doğalgaz faturaları vatandaşa ağır geldi: İGDAŞ kampanya başlattı

Kış ayının sert geçmesi ile yaygın ısınma sistemi doğalgaz kullanımı arttı ancak vatandaş yüksek faturayı ödeyecek bütçeyi denkleştiremedi. Hal böyle olunca İGDAŞ, 'ekonomiye destek' diyerek faturalara 3 taksit yapma kararı aldı.
Doğalgaz faturaları vatandaşa ağır geldi: İGDAŞ kampanya başlattı | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 17.12.2018 13:56:00 - Güncellenme Tarihi: 04.05.2020 17:08:32

Doğalgazın ülkemizde pahalı bir ısınma sistemi olması, Ağustos- Ekim ayı süresinde üst üste 3 zam alması ve bu yıl yaşanan ekonomik sarsıntı ile vatandaşların çoğu fatura ödemekte zorluk yaşamaya başladı. Bunu gören İGDAŞ yetkilileri ise kampanya yaparak faturaları 3 taksite böleceğini açıkladı. 

İGDAŞ?tan yapılan yazılı açıklamada, İGDAŞ?ın güçlü ekonomiye tam destek verdiği belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

?İGDAŞ, soğuklarla birlikte artan tüketim miktarı nedeniyle güçlü ekonomiye tam destek vererek, doğal gaz faturalarına vade farksız 3 taksit kampanyası başlattı. Kampanyaya bu yıl 13 banka katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İGDAŞ, her kış düzenlediği vade farksız 3 taksit kampanyası için bu yıl 13 banka ile anlaştı.


Kampanya 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek. Akbank, Alternatif Bank, Denizbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, QNB Finansbank, TEB, Türkiye Finans Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası kredi kartlarıyla hem İGDAŞ veznelerinden hem de https://internetsubesi.igdas.c? üzerinden online olarak, Halkbank kredi kartlarıyla ise 4 taksit olarak sadece İGDAŞ veznelerinden kampanya dahilinde ödeme yapabilirsiniz.?

https://www.enpolitik.com/haber/243132/dogalgaz-faturalari-vatandasa-agir-geldi-igdas-kampanya-baslatti.html

Sizin Yorumunuz:

*
*