Ankara'da korkunç olay! Cinnet getiren baba ailesini katletti

Ankara'da yaşanan olay herkesin kanını dondurdu. Ankara'da dün gece saatlerinde cinnet getiren baba tüm ailesini katletti. Cinnet getiren Ahmet C., eşi Pembe C., oğlu Cihat C., kızları Aliye, Hamidiye ve Satı C.'yi vurarak öldürdükten sonra kendi göğsüne de ateş ederek intihar etti.
Ankara'da korkunç olay! Cinnet getiren baba ailesini katletti | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 26.01.2016 08:38:13 - Güncellenme Tarihi: 31.07.2020 16:25:58

Ankara'da cinnet getiren baba tüm ailesini yok etti. Bilinmeyen bir neden ile cinnet geçiren baba 4 çocuğunu ve eşini kurşunladıktan sonra intihar etti. 

Başkentte cinnet getiren baba, eşinin ve çocuklarının üzerine kurşun yağdırıp intihar etti. Olayda 4 kişi hayatını kaybederken, 1'i ağır 2 kişi de yaralandı.

Olay Ankara, Etlik Aşağı Eğlence Mahallesi Azık Sokak 24 numarada meydana geldi. Henüz belirlenemeyen bir nedenle cinnet getiren Ahmet C., eşi Pembe C., oğlu Cihat C., kızları Aliye, Hamidiye ve Satı C.'ye kurşun yağdırdıktan sonra göğsüne kurşun sıkarak intihar etti.

Silah seslerinin duyulması üzerine komşuları polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları incelemede, Ahmet, Pembe, Aliye ve Cihat C.'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Yaralı halde bulunan Hamidiye ve Satı C. olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve GATA'ya sevk edildi. Hamidiye C.'nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Baba Ahmet Canal'ın, kızlarından birinin 2013 yılında Bodrum'da tacize uğradığını ve bu bilgiyi öğrendiği için olayı gerçekleştirdiği iddia edildi.

https://www.enpolitik.com/haber/239/ankarada-korkunc-olay-cinnet-getiren-baba-ailesini-katletti.html

Sizin Yorumunuz:

*
*