Polisler Siirt'i abluka altına aldı

PKK'ya yönelik operasyonlar tüm hızıyla devam ederken bugün Siirt'te hararetli anlar yaşandı. Siirt?te, bir grup teröristin kente sızabileceği istihbaratı üzerine harekete geçen güvenlik güçleri, kenti abluka altına aldı. Teröristlerin şehre girebileceği istihbaratını alan polisler, korucular ile birlikte pek çok eve baskın düzenlediler.
Polisler Siirt'i abluka altına aldı | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 25.01.2016 13:08:22 - Güncellenme Tarihi: 06.05.2020 14:47:23

PKK militanlarının sokaklardan temizlenmesi için operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. Diyarbakır ve Şırnak'ta operasyonlar devam ederken bugün güvenlik güçleri Siirt'i abluka altına aldı. Siirt?te, bir grup teröristin kente sızabileceği istihbaratı üzerine harekete geçen güvenlik güçleri, kenti abluka altına aldı.

Siirt Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kırsaldan şehir merkezine bir gurup teröristin sızabileceği bilgisi üzerine, çok sayıda asker ve korucu ile birlikte 15 Ocak?ta hücre evlerine operasyon düzenlenen Sakarya ve İnönü mahallelerine ikinci kez girdi. 
 
Çok sayıda zırhlı araçla mahalleye giren güvenlik güçleri bazı evlere operasyon düzenledi. 
 
Kentte, Cumhuriyet ve Aydınlar caddeleri, Atatürk Bulvarı ve Dumlupınar mahallesinin giriş çıkışları kontrol altına alındı.
 
 Kentin tüm bölgelerinde geniş güvenlik önlemi alınırken, mahallelerdeki bazı barikatlar ekipler tarafından kaldırıldı.

https://www.enpolitik.com/haber/214/polisler-siirti-abluka-altina-aldi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*