PFDK'ya sevk edilen Terim'den açıklama: Karşınızda 30 milyon var!

Türkiye Futbol Federasyonu, olaylı Galatasaray-Fenerbahçe derbisiyle ilgili disiplin sevklerini açıkladı.
PFDK'ya sevk edilen Terim'den açıklama: Karşınızda 30 milyon var! | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 06.11.2018 18:51:00 - Güncellenme Tarihi: 28.06.2020 11:15:06

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, teknik direktör Fatih Terim, Hasan Şaş, futbolcular Ndiaye, Donk, Rodrigues ve Mariano, PFDK'ya sevk edildi. Fenerbahçe'de futbolcular Soldado ve Jailson ile iki kulüp görevlisi, Galatasaray derbisinde çıkan olaylar nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, teknik direktör Fatih Terim, Hasan Şaş, futbolcular Ndiaye, Donk, Rodrigues ve Mariano, PFDK'ya sevk edildi.

Fenerbahçe'de futbolcular Soldado ve Jailson ile iki kulüp görevlisi, Galatasaray derbisinde çıkan olaylar nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevkine ilişkin olarak, " Her kim ki Galatasaray ile Fatih Terim adı yan yana gelince rahatsız oluyorsa, her kim ki kalemiyle sarı kırmızı renklere adanmış hayatları yok sayıyorsa, karşısındaki yüreği, duası, emeğ, sözü, alın teri ile kenetlenince müzesi dolan 30 milyon Galatasaraylı olduğunu unutmamalı" dedi.

 "#KenetlenBaşkaGALATASARAYyok" hashtag'ini kullanan Terim, tweetinde şu ifadelere yer verdi:

- Her kim ki yaşananlardan fayda sağlıyor ve içinde bulunduğu durumdan çıkmak için hedef şaşırtarak gündem yönetmeye çalışıyorsa, her kim ki Galatasaray ile Fatih Terim adı yan yana gelince rahatsız oluyorsa, her kim ki kalemiyle sarı kırmızı renklere adanmış hayatları yok sayıyorsa, karşısındaki yüreği, duası, emeğ, sözü, alın teri ile kenetlenince müzesi dolan 30 milyon Galatasaraylı olduğunu unutmamalı.


https://www.enpolitik.com/haber/211981/pfdkya-sevk-edilen-terimden-aciklama-karsinizda-30-milyon-var.html

Sizin Yorumunuz:

*
*