Aziz Yıldırım'dan çok sert FETÖ yanıtı!

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın koltuğu Ali Koç'a bırakmasından sonra tartışmalar hala devam ediyor...
Aziz Yıldırım'dan çok sert FETÖ yanıtı! | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 16.08.2018 16:52:00 - Güncellenme Tarihi: 07.07.2020 16:31:25

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın koltuğu Ali Koç'a bırakmasından sonra tartışmalar hala devam ediyor.

Fenerbahçe?nin eski başkan adaylarından Hulusi Belgü, sosyal medya hesabından Aziz Yıldırım'ı eleştirerek, "Bana kızan arkadaşlarım olduğunu biliyorum, onlarıda anlıyorum ama 5 senede tamamen kibir ve egoyla başkanlık yapan Aziz beyin verdiği tahribatı Feto dahi vermedi. ben buna çıldırıyorum. Çünkü Fenerbahçeyi çok seviyorum" diye yazdı.

Aziz Yıldırım ve Şike Kumpası hakkında kitap yazan gazeteci Aytunç Erkin ise Belgü'nün mesajına tepki göstererek, "Fenerbahçe taraftarı FETÖ'ye karşı ilk bayrak açan sivil toğlum örgütüdür. Lideri de Aziz Yıldırım'dır..." diye belirtti.

Konuyla ilgili Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım da açıklama yaptı ve Belgü hakkında suç duyurusunda bulundu. Yıldırım Belgü'nün sosyal medya hesabından kendisine yönelik sözleri ve iddialarıyla ilgili sert bir şekilde cevap verirken açıklamasında,

 "Yıllardır her fırsatta şahsımı ve bulunduğum makamı, Fenerbahçe ve Fenerbahçe yönetimini yıpratmak pahasına yalan yanlış bilgilerle karalayan, özellikle Fenerbahçe Spor Kulübü Haziran 2018 Genel Kurulu'nun ardından da, sahip olduğu çirkin üslubunu suç unsuru taşıyan ifadelerle birlikte sürdürmekten geri durmayan Hulusi Belgü isimli şahıs, kendi sosyal medya hesabından dün yine şahsımla alakalı son derece yakışıksız ve yalan dolu ifadeler kullanırken, bu kez de FETÖ'yü aklama yolunu tercih etmiştir.

Türkiye Cumhuriyetinde FETÖ yapılanması ile ilgili en net tespitleri, en önce ortaya koyan, bu sebeple maddi manevi bedel ödeyen ve mücadelesini sonuna kadar korkusuzca sürdüren biri olarak, ilgili şahsın salt 'Aziz Yıldırım Nefreti' ile izah edilemeyecek olan paylaşımlarının değerlendirmesini kamuoyuna bırakırken, söz konusu şahısla ilgili bugün itibariyle savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı kamuoyuna saygıyla duyururumsözlerine yer verdi.

kaynak: odatv.com

https://www.enpolitik.com/haber/198266/aziz-yildirimdan-cok-sert-feto-yaniti.html

Sizin Yorumunuz:

*
*