İmzalar tamam: CHP kurultaya gidiyor mu?

CHP Bilecik milletvekili Yaşar Tüzün, Kurultay için yeterli imzanın toplandığını açıkladı.
İmzalar tamam: CHP kurultaya gidiyor mu? | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 24.07.2018 19:08:00 - Güncellenme Tarihi: 04.06.2020 20:10:52

CHP olağanüstü kurultay çağrı heyetinin sözcüsü PM üyesi Gaye Usluer kurultay için gerekli imzaların toplandığını açıkladı.

'İmza almaya devam edeceğiz'

Gaye Usluer açıklamasında, "Olağanüstü Kurultay için yeter sayıda imza an itibariyle toplanmıştır.Görmek isteyen MYK üyemiz "yarın saat 11.00'e kadar" değil istediği zaman imza belgelerini görebilir. Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar imza almaya devam edeceğiz" dedi.


CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün de yaptığı açıklamada "Olağanüstü Kurultay için gerekli olan yeter sayıda imza an itibariyle toplanmıştır. İmza toplama süresinin bitimi olan Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar imza almaya devam edeceğiz. Görmek İsteyen MYK üyemiz "yarın saat 11.00'e kadar" değil istediği saatte imzaları görebilir" diye belirtti.

CHP Bilecik milletvekili Yaşar Tüzün, Kurultay için yeterli imzanın toplandığını açıkladı. Tüzün, MYK üyelerinin dilerse imzaları görebileceğini belirtti. 

Partinin bundan sonra ne yapacağı merak edilirken, Kılıçdaroğlu'nun 'değişim şart' açıklaması ile kurultayın gerçekleşeceği ön görülüyor.


kaynak: memurlar.net

https://www.enpolitik.com/haber/197464/imzalar-tamam-chp-kurultaya-gidiyor-mu.html

Sizin Yorumunuz:

*
*