CHP'de istifa yok: İnce değerimizdir

Parti genel merkezinde açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,"Herkese açıkça söylüyorum. Muharrem İnce bizim değerimizdir onu da sonuna kadar kucaklıyorum" dedi.
CHP'de istifa yok: İnce değerimizdir | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 27.06.2018 14:08:00 - Güncellenme Tarihi: 30.06.2020 15:12:03

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde açıklama yaptı.

İşte öne çıkan ifadeler:

"DUVARI YIKACAĞIZ"

81 milyonu kucaklayacağız. Herkesi kucaklayacağız. Buraya gelmek isteyen il bakanlarımız vardı. Telefon ettim, kemsi gelmesin dedim.

Duvarın bir kısmını yıktık. Önümüzdeki seçimlerde duvarın tamamını yıkacağız. Önümüzdeki seçimlere ciddi bir hazırlıkla gireceğiz. Bunun çalışmasını el birliği ile yapacağız. Türkiye'yi demokrasiye kavuşturmak için elimizden geleni yapacağız.

"CHP HUKUKUN TEMİNATIDIR"

Kimseyi dışlamayacağız herkese açıkça söylüyorum. Muharrem İnce bizim değerimizdir onu da sonuna kadar kucaklıyorum. İl başkanlarına sesleniyorum her gittiği yerde onu karşılayın. Kim bizimle yürümek istiyorsa gönül gönüle yürüyeceğiz. Hakkı ve hukuku getirene kadar yürüyeceğiz. Hiç kimse şunu unutmasın; CHP hakkın, hukukun ve adaletin teminatıdır. CHP bu ülkede barış ve huzurun teminatıdır. CHP Türkiye ve yurt dışındaki vatandaşlarımızın güvenliğini sağlayan tek örgüttür.Kaynak: Haberler.com

https://www.enpolitik.com/haber/196431/chpde-istifa-yok-ince-degerimizdir.html

Sizin Yorumunuz:

*
*