Paraşütle "Erdoğan" sevinci!

Osmanlı Ocakları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kurucusu olduğu AK Parti'nin genel başkanlığına seçilmesini fetiye'de paraşütle atlayarak kutladı.
Paraşütle "Erdoğan" sevinci!  | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 22.05.2017 10:22:54 - Güncellenme Tarihi: 28.07.2020 23:02:39

 

Osmanlı Ocakları Basın birim Başkanlığının yaptığı yazılı açıklamaya göre Kadir Canpolat'ın paraşütle atladıktan sonra Erdoğan ve Osmanlı bayrağı açarak kutlama yaptığını duyurdu.

 

 

Kadir Canpolat; " AK Parti ve Türkiye kazandı" 

Fethiyede atama ve teşkilat toplantıları için bulunan Kadir Canpolat şu ifadeleri kullandı:

 

 

"Kaderimiz, sevinç'imiz, tasamız, acılarımız, hüzünlerimiz bir bizim. Ülkemiz Erdoğan gibi cesur ve nitelikli bir yöneticinin baharını yaşıyor. 2003 yılı itibariyle ekonomi ve siyasi iyileşmeleri, iktisadi ve ticari anlamda görüyoruz. Bu tarihten sonra piyasaların yüzü gülüyor. Erdoğan gibi liderin iktidar partisinin başına geçmesiyle ülkemiz bölgede ve dünyada lokomotif görevi yapacağını düşünüyoruz. Bu anlamda sorumluluk aldığını görüyoruz.

 

 

Mutluyuz; çünkü Recep Tayyip Erdoğan bin yıllık tarihi milli ve manevi bir aşkla AK Parti'nin ve devletimizin başında. 16 Nisan halk oylaması meyvelerini vermeye başladı.

Bu sistem ile yerli ve milli siyasetçiler tarafından güçlü ve iradeli yönetimle ülkemizin her alanda çok daha güçlü olacak. Gündem belirleyen, bölgede ve dünyada sistem kuran ve uygulan bir Türkiye göreceğiz. AK Parti'nin başına Erdoğan'ın geçmesi her alanda ülkemize katkısı vardır. Bu yüzden çok mutluyuz. Bugün bu coşkunuzu sevinçimizi paraşütle atlayarak farkındalık oluşturmak istedik.

 

 

Erdoğan dünya lideri, milletimiz  O'nu Cumhurbaşkanı yaptıysa ülkemiz çok güçlü reformlarla kazançlı çıktı. Şimdi  Ak Parti'ye yeniden genel başkan seçilmesiyle AK Parti bu durumdan çok kazançlı çıkacak ve yapılacak ilk seçimlerde bu durum aldığı oyla ortaya çıkacaktır." dedi.

 

 

 

 

 

 

 

https://www.enpolitik.com/haber/141411/parasutle-erdogan-sevinci.html

Sizin Yorumunuz:

*
*