google-site-verification=T_NRWGCX0tEI1Eddjcfchq4TRJe4tbMwaAFf243H1wM

Allah rızası için, malımızın onun yolunda bir kıymeti olmadığını göstermek, olmayana vermek için, Koçları kınalayıp kurban ediyoruz.

Gelin kızlarımızı, kocalarına, çocuklarına kurban olsunlar diye ellerine kına yakıp gelin ediyoruz.

Koç gibi yiğitlerimizi Devlete kurban olsunlar diye ellerine kına yakıp Asker ocağına gönderiyoruz.

Vatanın ve Milletin bölünmez bütünlüğü için birer, ikişer, onar, yirmişer koç gibi yiğitlerimizin şahadet şerbetini içip hakka yürüdükleri göz ardı edilerek, illegal, emperyalizm adına en ahlaksız türden  vekalet savaşı yürüterek, yaş, cinsiyet ayrımı yapmadan insanları katleden terör örgütlerinin, sözde legal, siyasi temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve basın organlarına karşı, insanlık hukuku ve kanunlar çerçevesinde yürütülen haklı bir mücadele var.

Bu haklı mücadele de Türk, Türklük ve Türkiye Cumhuriyeti Düşmanları, en rezil bir şekilde el ele vererek kaybedecekleri korkusu ile saldırmaktalar.

Üzülerek görmekteyiz ki, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisinin, Atatürk'ü anlamamakta ısrar eden, gaflet ve dalalet içindeki bir kısım yöneticileri, milletvekilleri, belediye başkanları, muhalefet etmek ile vatan hainliğini, birbirine bilerek veya bilmeyerek karıştırmaktalar.

Her fırsatta ATATÜRK'e sığınan ancak onun fikirlerinden, yaptıklarından, yapılmasını istediklerinden bihaber, ne sosyaliz mi, ne marksiz mi, ne de, Mao, Lenin, Tito, Enver Hoca, hatta ve hatta, Hitler ve Mussolini yi bile anlamamış, Türk Tarihini, Siyasi tarihi, hukuku anlamayan, kanun ve sınır tanımaz, Türkiye üzerinde oynanan oyunlardan bir haber, sözde aydın, diplomalı bir cahiller topluluğu her gün muhalefet etmek adına şuursuzca tenkit etmekteler.

Atatürk, '' Türkiye Cumhuriyeti?ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir'' demişlerdi.

Uzun yıllardır, CHP'nin yönetici kadroları Atatürk'ü anlamadıkları için, partinin ismindeki ''halk'' kelimesinin, bir, bütün olarak Türk Milletini ifade ettiğini anlamamakta ısrarcı olmuşlar, emperyalizmin dayatması ''halklar'' tabirinden bir türlü vazgeçememişlerdir.

Bu gün de, sözde ''halkların temsilcisi'' iddiası ile ortaya çıkan, zamanların en büyük organize suç ve terör örgütü pkk'nin siyasi temsilcilerinin tutuklanmalarına, görevden alınmalarına tumturaklı sözlerle karşı çıkmaktalar.

O, sözde milletvekilleri, belediye başkanlarının vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü ne saldırılarını, emrinde oldukları terör örgütünün sözcülüğü ve de savunuculuğunu ısrarla görmemek ahmaklıktan öte hainlik değil midir?

Bu partinin ambleminde ki altı ok ile gösterilen umdeler, aynı zamanda devletimizin temel umdeleri değil midir?

CHP'nin sözcüleri, ATATÜRK'ü anlamadığınız, beyanlarınız ve eylemleriniz ile ortada, Böyle bir durum da ATATÜRK ne yapardı?

İngiltere?nin Musul ve Kerkük'ü bize vermemek için başlattığı Doğu İsyanların da ki tavrına ve yaptıklarına bakın.

Her fırsatta, Türkiye Cumhuriyeti Devletini yıkmak ive yerine sözde Markisit - Leninist - Maoist, Şer-i esaslar v.s adlarla bir devlet yapısı oluşturmak isteyen, Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya gibi devletlerce beslenen terör örgütlerine sahip çıkmayın.

Unutmayın ki '' söz konusu vatan ise gerisi teferruattır.''

Biz bütün varlığımız ile diliyoruz ki,

Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

İyi bir Türkiye için Atatürk'ü anlamak ve anlatmak şarttır.

Selam ve Dua İle!

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.