Keşke, anneler gününde bir kadının hezeyanları gündemimizi işgal etmiş olmasaydı!...
Biz yine de, eli öpülesi mübarek annelerin, anneler gününü tebrik ediyor, Hakk’ın rahmetine kavuşmuş olan annelerimize de Allah(cc)’tan rahmet diliyoruz.
O da bir kadın ama ne kadın?
Bu çıkarcı anlayışla nereye kadar?
Gerçekten de eşya medeniyetinin girdabında-bataklığında can çekişiyoruz!...
Güce tapınma duygusu sureten insanları; Allah’tan uzaklaştırdı, İslam’dan uzaklaştırdı, insanlıktan uzaklaştırdı. Hatta kadın olma duygusunu yer ile yeksan eyledi.
Kültürümüz, medeniyetimiz, insanlığımız nerde kaldı? 
Müslümanlık sadece saçını örtmek mi?
Müslümanlık, Kur’an-ı Kerimdeki 6236 ayetin tamamına uymaktır. Allah(cc)’ın emirlerinin tamamını kabul etmek, baş tacı etmektir.
Kadın; naif, kibar, duygusal zekası yüksek, empati yeteneği son derece gelişmiş sireten bir insandır. Kadın; annedir,ailedir,kız çocuğudur. Kadın; zenginliktir, iffettir, Cennet’tir. Kadın sırat köprüsünde yol arkadaşıdır. Kadın sığınılan limandır. 
Kadın,üstelik “Müslümanım” diyen bir kadın, 50 kişiyi öldürebilecek projeler, listeler yapabilen seri katil olabilir mi?
Bu bir cinnet hali…
Kimden mi bahsediyoruz? 
Sureten insan, sureten kadın olan Sevda Noyan’dan bahsediyoruz.
Ülke TV’de katıldığı bir programda söyledikleri gerçekten akıllara zarar:
“15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık, boş bulunduk, yanlış anlaşılmasın doğru anlaşılsın, bizim aile 50 kişiyi götürür. Bu konuda çok donanımlıyız, maddi ve manevi olarak. Liderimizin yanındayız ve asla yedirmeyiz bu ülkede onu söyleyeyim. Ayaklarını denk alsınlar ve bizim sitede hala 5-3-5 var, benim listem hazır.”
Hukuk Devletinde savcılar çoktan soruşturmaya başlamıştı. Ancak hadisenin üzerinden birkaç gün geçmesine, sosyal medyada deprem etkisi yaratmasına, kadının çıkıp, “ben söylediklerimin arkasındayım” demesine rağmen hala hakkında herhangi bir işlem yapılmıyor.
Siz merak etmeyin Sevda Noyan, kimse Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kılına bile dokunamaz. O sizin liderinizden öte 83 milyon Türk Milletinin seçilmiş cumhurbaşkanıdır. 15 Temmuz da bu millet, parti gözetmeden nasıl ki FETÖ ihanet şebekesinin karşısında durmuş ise yine durur. 
Biri çıkıyor, darbeden bahsediyor, biri çıkıyor 50 kişiyi öldürmekten bahsediyor. Nasıl bir ülke olduk ya…
Sevda Noyan’ın açıklaması öylesine utanç verici ki,eşi Engin Noyan'ın ailesi de utanç duyuyor ve konu hakkında açıklama yapıyor. Açıklamada, "Aile ismimizin saygınlığını kirlettiği için hukuki süreç başlatacağız" deniliyor.
Eser Noyan tarafından yayınlanan açıklamada Sevda Noyan'ın katıldığı televizyon programında dile getirdiği düşüncelerinin Noyan ailesinin düşüncelerini yansıtmadığı belirtilerek, "Noyan ailesi olarak bu şahısa aile ismimizin saygınlığını kirlettiği için hakaret davası açarak hukuki süreci başlatacağız" ifadeleri kullanılıyor.
"Sevda Noyan isimli bu şahsın düşünce ve tutumlarının hiçbir şekilde bizler ve ailemiz ile ilişkilendirilmemesini rica ediyoruz" ifadelerine yer verilen açıklamada, "Noyan ailesi bireyleri olarak kendisini şiddetle kınıyor ve protesto ediyoruz" deniliyor.
Devletimizi yönetenler bu tür haddini aşan, akıllarınca böylesine yaranmaya çalışanlara pirim vermemelidir. Bu tipler en güvenilmez insanlardır.
Bir televizyon programında sanat tarihçisi Talha Uğurluel anlatıyor:
“Bir gün Şehzade Abdülhamid faytonla konutundan çıkıyor. Faytonu bir çavuş iki asker durduruyor. “Buradan geçemezsiniz, başka yoldan gidin” diyor. Kâhya faytondan iniyor; “Açın da geçelim” diyor. Çavuş da; “Açamayız padişahın emri var” diyor. Kâhya; “İyi ya faytonda Şehzade Abdülhamid var açın da geçelim” diyor. Çavuş Hasan kızıyor ve sesini yükselterek; “Şehzade-mehazda dinlemem, padişahın emri var, başka yoldan gidin “diyor. Bu arada Şehzade Abdülhamid faytondan kolunu uzatarak kâhyaya sesleniyor; “Dönelim, başka yoldan gidelim ancak bu genç çavuşun ismini not edin” diyor.
Bugün olsa o çavuşun başına neler gelirdi?
2.Abdülhamid Han padişah olunca Hasan Çavuşu çağırtıyor, kendi güvenliğini ve sarayların güvenliğini ona veriyor. İşte o Hasan Çavuş 30 yıl boyunca Abdülhamid’in en güvendiği 7-8 Hasan Paşa oluyor.
Diyeceğim odur ki yalakalık-dalkavukluk yapanları baş tacı edersek bu tip güvenilmez psikopatlar, devlete de devlet başkanına da zarar verirler.
 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.