Galatasaray paylaştı: Fatih Terim grubu değerlendirdi

Galatasaray'ın resmi Twitter hesabından, Fatih Terim ve 'Aslan'larının Şampiyonlar Ligi'ndeki kura çekimini takip ettiği bir video yayımladı. Aynı zamanda videoda, deneyimli teknik adam Terim'in grubu değerlendirdiği görüntülere de yer verildi...
Eklenme Tarihi: 31.08.2018 18:22:00 - Güncellenme Tarihi: 19.09.2018 20:53:21

Galatasaray'ın resmi Twitter hesabından, Fatih Terim ve 'Aslan'larının  Şampiyonlar Ligi'ndeki kura çekimini takip ettiği bir video yayımladı. Galatasaray,  D Grubu'nda Rusya'nın Lokomotiv Moskova, Portekiz'in Porto ve Almanya'nın Schalke 04 takımları ile eşleşti. Deneyimli teknik adam, videonun sonunda grubunu değerlendirdi. Fatih Terim videoda şu ifadelere yer verdi: 

“Grubumuz Galatasaray'a, camiamıza ve Türk futboluna hayırlı olsun. Şampiyonlar Ligi'nde her takım bizim için çok ciddi. Takımların arasında tabii güç farkları var. Bizim gruba baktığınızda daha dengeli bir dağılım olmuş olduğu görülüyor. Schalke hepimizin bildiği, Porto daha önce karşılaştığımız, Lokomotiv Moskova ise uzun süre karşılaşmadığımız ama Şampiyonlar Ligi'nde grupta karşılaşacağımız bir rakip. Dikkat edilmesi gereken bir üçlü var. Onlar da gruptan çıkmak için bizim düşündüğümüz şeyleri düşünüyor. Allah'ın izniyle her şeyi zorlayıp bu gruptan çıkıp ikinci, üçüncü turlara gideriz inşallah.”


Enpolitik.com/Hanzade Karaşın

http://www.enpolitik.com/haber/198737/galatasaray-paylasti-fatih-terim-grubu-degerlendirdi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*