Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Güncel Haber Girişi: 13.09.2021 - 08:49, Güncelleme: 13.09.2021 - 08:49

Mansur Yavaş'tan ücretsiz yurt

 

Mansur Yavaş'tan ücretsiz yurt

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediyeye ait 5 taşınmazı 25 yıllığına Hacettepe Üniversitesine bedelsiz olarak tahsis etti. Mamak Araplar Mahallesi'nde bulunan 5 blok öğrenci yurdu ve konukevi olacak.
Ankara Büyükşehir Belediyesi, mülkiyeti kendisine ait Mamak Araplar Mahallesi'nde bulunan ve uzun yıllardır atıl halde bulunan blok halinde 5 taşınmazı 25 yıllığına Hacettepe Üniversitesine bedelsiz olarak tahsis etti. Her biri 2 üniversite öğrencisini barındırabilecek kapasiteye sahip 400 konuttan toplam 800 üniversite öğrencisi yararlanacak. YAVAŞ: HEP YANINIZDA OLACAĞIM" Mansur Yavaş, "Mamak'ta bulunan 800 öğrenci kullanımına uygun taşınmazımızı Hacettepe Üniversitesi'ne Yurt ve Konukevi olarak kullanılmak üzere tahsis ediyoruz. Sevgili gençler, umarım üniversite hayatınızın en güzel anılarının ev sahibi oluruz. Hep yanınızda olacağım" ifadelerini kullandı. EV SAHİPLERİNE ÇAĞRI: ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ Yavaş, "Bu vesileyle artan konut fiyatlarına da değinmek istiyorum. Sevgili ev sahibi hemşehrilerimden özellikle şehrimize eğitim için gelen öğrencilere karşı anlayışlı olmaları konusunda hassasiyet bekliyorum. Onlar bizim geleceğimiz" dedi. Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısının 3’üncü oturumunda gündeme gelen Başkanlık Yazısının oy birliği ile kabul edildiği belirtildi. Meclis'te kabul edilen karara göre; Mamak Araplar Mahallesi’nde mülkiyeti Büyükşehir Belediyesine ait olan 38088 adada C-1, C-2, C-3, C-4 ile 38089 adada C-5 bloklarında yer alan tüm bağımsız bölümler mevcut haliyle Hacettepe Üniversitesi'ne tahsis edildi.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediyeye ait 5 taşınmazı 25 yıllığına Hacettepe Üniversitesine bedelsiz olarak tahsis etti. Mamak Araplar Mahallesi'nde bulunan 5 blok öğrenci yurdu ve konukevi olacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, mülkiyeti kendisine ait Mamak Araplar Mahallesi'nde bulunan ve uzun yıllardır atıl halde bulunan blok halinde 5 taşınmazı 25 yıllığına Hacettepe Üniversitesine bedelsiz olarak tahsis etti. Her biri 2 üniversite öğrencisini barındırabilecek kapasiteye sahip 400 konuttan toplam 800 üniversite öğrencisi yararlanacak.


YAVAŞ: HEP YANINIZDA OLACAĞIM"
Mansur Yavaş, "Mamak'ta bulunan 800 öğrenci kullanımına uygun taşınmazımızı Hacettepe Üniversitesi'ne Yurt ve Konukevi olarak kullanılmak üzere tahsis ediyoruz. Sevgili gençler, umarım üniversite hayatınızın en güzel anılarının ev sahibi oluruz. Hep yanınızda olacağım" ifadelerini kullandı.

EV SAHİPLERİNE ÇAĞRI: ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ
Yavaş, "Bu vesileyle artan konut fiyatlarına da değinmek istiyorum. Sevgili ev sahibi hemşehrilerimden özellikle şehrimize eğitim için gelen öğrencilere karşı anlayışlı olmaları konusunda hassasiyet bekliyorum. Onlar bizim geleceğimiz" dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısının 3’üncü oturumunda gündeme gelen Başkanlık Yazısının oy birliği ile kabul edildiği belirtildi.

Meclis'te kabul edilen karara göre; Mamak Araplar Mahallesi’nde mülkiyeti Büyükşehir Belediyesine ait olan 38088 adada C-1, C-2, C-3, C-4 ile 38089 adada C-5 bloklarında yer alan tüm bağımsız bölümler mevcut haliyle Hacettepe Üniversitesi'ne tahsis edildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.