GÖNÜL ERİ AHMET ER AĞABEY AĞIR HASTA DUA BEKLİYOR

Gönüllerimizde engin bir yeri olan Ahmet ER ağabeyimizin ağır hasta olduğunu öğrendim. Herkesten dua bekliyor. Herkese hakkını helal ettiğini, herkesin de haklarını helal etmelerini söylüyor. Canımızın canısın. Bizim sende ne hakkımız olabilir Ahmet ağabey? Asıl sen hakkını helal et. İhlaslı bir Mü’min olduğunun şahitleriyiz. Rabbim şifalar versin de bize dua etmeye devam et ağabeyim. Allah aşkının zirvesi, zor günlerin sabır taşı. Gençleri başının tacı yapan Ağabeyimiz. Şifa Allah’ım şifa.. Bize sana aşk ile kulluk etmemizin rehberi, örneği bu güzel kuluna şifa Allah’ım.

Evime misafir ettim, evinde misafir oldum. Ahmet ağabey misafir olduğumda hacı annemizin yufka pişirirken üzerinde Allah yazısının çıktığı yufkayı vermişti bize. Bende Gözyaşı Dergimizin kapağına koymuştum. Ahmet ER ağabeyin evi Allah ve Peygamber aşkıyla doluydu. Bize hep bu ilahi aşkın hatıralarını yaşattı. Yaşanan bir menkıbedir Ahmet ER ağabey. Sevr mağarasındaki gözyaşları Rasulullah sallallahu aleyhi vesellem’e olan aşkın zirvesiydi.

Manisa’da yaptığımız ilk Gözyaşı Gecesi’ni bitirdiğimizde Rahmetli Ethem Söylemez kardeşim bizi yemeğe götürmüştü. Apartmanın önünde aracımızdan indiğimizde Ahmet ER ağabey beni karanlığın içine çekerek “Haşim bilmen gerekli diye anlatıyorum” dedi ve devam etti. “Hani sizin sahnede bir Kur’an sahneniz vardı ya” dedi soluklandı. Ben heyecanlanmış ve merak etmiştim. “Sahnede ………… gördüm. Diz çökmek istedim ama insanlar beni anlamazlar diye kıvrılarak oturmaya devam ettim. Bilesin” dedi. Ahmet ER ağabey aşık ya. Nereye baksa Sevgilisini görüyor.

Hemen aradım. Telefonda karşıma çıkan yardımcısı Mehmet PAMUK bey adımı almak istedi. Adımı duyunca o hasta haliyle telefonu istedi ve “Haşim, Haşim devam et. Hizmetine devam et Haşim” dedi. Gözyaşlarımı tutamıyordum, “Ahmet ağabey yoruldum” diyemedim. “Tamam Ahmet ağabey tamam” diyebildim. Sana söz verdim devam edeceğim Ahmet ağabey. Muhsin Başkan gibi ölene dek.

Ahmet ER ağabey 12 Eylül öncesi MHP başkan yardımcısı idi. Muhsin Başkan’a destek olarak BBP’nin kurucularındandır. Hepimizin manevi gelişimimizde hakkı o kadar büyük ki. 30 yıldır yaptığım Gözyaşı hizmetinin tüm hayırlarında O’nun manevi katkısı çoktur. Bizim sende ne hakkımız olabilir asıl sen Hakkını helal et AĞABEY. Rabbim acil şifalar versin. Seni başımızdan eksik etmesin.

Dua ediniz. Yardımcısı Mehmet Pamuk beyin tel: 0532 392 07 03

http://www.enpolitik.com/kose-yazisi/928/gonul-eri-ahmet-er-agabey-agir-hasta-dua-bekliyor.html

Sizin Yorumunuz:

*
*

Yorumlar

Haşim
06.03.2017 23:47
Hocam ne yazayım hani camda bir bardak çay mı yazayım bilmem ki hangisi

Diğer Yazılar

Diğer Yazılar