CUMA YAZILARI: FETÖ AŞKIMIZI ÇALAMAYACAK

Allahümme Salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.

Ey Nebi!.. Bize Allah’tan gayrıya kulluk edilmeyeceğini öğreterek onurlu bir hayatın kapıların açtın.

Ey Nebi!.. Allah’ı her şeyden çok sevmenin yüceliğini gösterdin. “Seven sevdiğine sevdiğini söylesin” diyerek içimizde sevgiyi yeşerterek sevginin o engin kapılarını açtın.

Cumanız ve aşkınız mübarek olsun ey 15 Temmuz destanını yazan kahraman milletim.

Haydi bugün Cuma, aşk ile selavatlar getirin. Ömer radıyallahu anh gibi “Seni nefsimden de çok seviyorum Ya Rasulallah” deyin.

Ey Peygamber (sallallahu aleyhi vesellem) aşığı milletim. Fetö aşkımızı çalamayacak. Çalamamalı. 15 Temmuzda nasıl vatanımızı destan yazarak koruduk ise aşkımızı da korumalıyız.

Bizi en can alıcı yerimizden, kalbimizden vurdular. Tüm kutsal değerlerimizi kullanarak ülkemizi işgale kalkıştılar. Yıllarca aşkımızı istismar ettiler. Milletimiz de bu kendini kainat imamı zanneden acuzeyi gerçekten Peygamber aşığı sandı. Evet aldatıldık. Evet ihanete uğradık. Evet dolandırıldık. Lakin bizim aşkımız dolandırıcılar tarafından çalınabilecek bir aşk değildir.

Porno kokan şarkıların yankılandığı güya Türkçe olimpiyatlarına Peygamber’in geldiğini söyleyerek kandırdıkları çocuklarımıza Peygamberin emridir diyerek hain tweetler attırdılar. Oysa, Belçika’da kendilerini hoş gösterebilmek için kilisede “Muhammed’siz” ezan okudular.

Cebrail gelip parti kursa kabul etmem diyecek kadar meseleleri sulandıran ve kutsallarımızı aşağılayan ve kendisinde Peygamber sallallahu aleyhi vesellem’den üstün yetkilerinin olduğunu zavallı beyinsizlere kabul ettiren bu hırsız, aşkımızı çalamayacak.

Madem bu kadar Peygamber aşığı idin Medine’ye niye hiç gitmedin? Osmanlı Padişahları aylarca sürecek bir yolculuktan dolayı devleti başsız bırakamazlardı. Senin ne gerekçen vardı. Medine-i Münevvere’ye, Sevgili’nin yanına gitmedin ama Roma’ya Papa’nın elini öpmeye gittin. Pensilvanya’ya gittin. Gerçekten Peygamber aşığı olsaydın, davan gerçekten aşkın olsaydı Medine’ye yerleşirdin.

Bizi dinimizden uzaklaştırmak isteyenlerin bizi kalbimizden vurmak gibi bir hain planı devreye soktular. Ama biz bu oyuna gelmeyeceğiz ve aşkımızı asla çaldırtmayacağız.

Sahte gözyaşları ile Cehenneme sütre gözyaşımızı lekeleyen bu ihaneti temizlemek için gözyaşlarımız yeniden yanaklarımızdan süzülsün de aldanmışlığın günahını affettirebilelim. Çünkü Efendim aleyhisselatü vesselam “Aldatan da aldanan da benden değildir” demişti.

Biz Efendimiz aleyhisselatü vesselam’ı şiddetli bir aşk ile sevmeye devam edeceğiz. Ama bundan böyle bize kendini sevdirmeye çalışanlara, bizi aldatmaya çalışanlara da asla izin vermeyeceğiz.

Vesselam.

http://www.enpolitik.com/kose-yazisi/884/cuma-yazilari-feto-askimizi-calamayacak.html

Sizin Yorumunuz:

*
*

Yorumlar

reisçi metin
26.02.2017 15:29
Cuma gününü cemaate çakma gününe çeviren AK PArtimizi tebrik ediyorum. Şahane bir zamanlama olmuş. Oylarımız patlayacak.
Haşim Akten
03.03.2017 21:57
Fetöcüler bir cuma günü ihanet edince böyle oldu. Benim Ak Parti ile alakam yok haksızlık etme

Diğer Yazılar

Diğer Yazılar