İHANET KURGULADIĞINIZ YERLER MEZARINIZ OLACAK

Türk birlikleri El Bab’da çok akıllı, çok stratejik bir savaş sürdürüyor. Fırtına gibi esiyor. Operasyonun düşünülenden fazla uzamasının sebebi sivillerin zarar görmemesi için gösterilen hassasiyetten kaynaklanıyor. Eğer Türk ordusu o vahşi barbarlar gibi savaşsa bir gün, sadece bir gün içinde ne El Bab, ne Afrin, ne Münbiç ne Kobani, ne Kamışlı, ne Şengal kalmaz yerle bir olur. Ancak biz işgal değil fetih ordusuyuz. Kendini ifade etmek için ismini Hazreti Muhammed Mustafa Sallallahuâleyhuvesselâm’dan alan ordumuz işgal değil, fetih yapar. Fetih yaptığı Dabık gibi, Cerablus gibi yerlerde de hayat kaldığı yerden devam eder. Hayat şarkılarla, şiirlerle, dualarla, özgürlükle, yardımlaşma ile serpilir, çoğalır. İşte bunun için, yani El Bab’da da huzur, kardeşlik ve barış tesis etmek için son derece hassas davranıyoruz. En az sivillere gösterilen hassasiyet kadar katiller sürüsü hedef seçilirken de gösteriliyor. Bir şimşek gibi hızlı hareket eden şahin gibi keskin bakan askerimiz katilleri tam alınlarından, tam ciğerlerinden hedef alıyor. Bismillah diye tetiğe basıldığında zulüm tam kalbinden vuruluyor. Şeytana satılmış uşakların kalbi, kafası parçalanıyor. İşi bilenler bu atılgan ve akıllı çevikliği, bu çevik cesareti korkuyla ve imrenerek izliyorlar. ABD, Rusya, İngiltere ve en çok da İsrail, onur ile, asalet ile, mazlumu zalimi ayırarak, tereyağından kıl çeker gibi bir disiplinle, yerine göre kobra gibi, aslan gibi, zaman zaman tepelerinde şimşek olup çakarak nasıl savaşılır görüyorlar. 
    
Çok söyledik. Neredeyse yalvarırcasına dil döktük. Anlamadılar. Sabrımızı taşırmayın, bize karşı ameliyat yapmayın dedik; korktuğumuza yordular. Bizi mecbur etmeyin dedik, blöf yaptığımızı sandılar. Çünkü onların hayatı, dünya görüşleri, çıkar ve kaypaklık, döneklik ve ihanet üzerine kurulmuştu(r). Vatana ihanetle şımartılan azgınlıkları, hainleri kullanan kurguları başarılı olacak sandılar. Kendi iradesiyle var olamayanlar asil olamazlar. Asil olamayanlar vatan ve milletine ihanet dâhil her türlü sefil aşağılanmaya mahkûm olur. Onlar izzetli bir yol seçmedikleri için zilletin karanlığına gömülecektir. Onları karanlığa sürecek aydınlık orduları biz olacağız. Şimdi aynı kişiliksizlikle politika yapıyor olduklarını sanarak başka oyunların, başka kumpasların peşindeler.

Oyunları bozuldu. Türkiye doğrudan ülke ve milleti ile kendisini hedef alan 15 Temmuz ihanetinin belini kırdıktan sonra, işte şimdi asıl oyunu sahiplerinin başına geçirmek için cephede. Artık söz bitti. Dil sustu. Madem güçten anlıyorsunuz, biz de, size ruhumuzun genetiğine işlemiş olan yani gerektiğinde en iyi bildiğimiz yöntemle yani savaşarak yani kıyamet olup tepenize yağarak karşılığımızı vereceğiz. Hiçbir kurtuluş şansınız kalmayacak. Kaçamayacaksınız bile. İhanet için ayağa kalktığınız yerler mezarınız olacak. El Bab’da esir düşen DAEŞ’lılar yani ABD’nin ve İsrail’in taşeron askerleri kayıplarının haddinden fazla olduğunu, Türk askerine karşı savaşmanın imkânsız olduğunu, en ufak bir hatada vurulduklarını söylüyorlar. Keşke bizim gerçeğimizi anlamak hayatınıza mal olmasaydı.

Çok arzu ettiğinizle, millete reva gördüklerinizle sizleri ödüllendireceğiz. Yakında bir tekiniz bile kalmamacasına yok edileceksiniz. Var olmanın haysiyetini taşıyamadınız çünkü. Sizi ABD ve perde gerisinden İsrail Siyonistleri de kurtaramayacak. ABD’nin Musul operasyonunu bunun için durdurduğu haberleri geliyor. Yani El Bab’ın düşmesini istemeyen ABD, Musul’dan El Bab’daki DAEŞ’e her türlü takviyede bulunmakla meşgul. İstediğiniz kadar takviye yapın. Aynı takviyeyi PKK DAEŞ’e, DAEŞ PKK’ya katılarak yapıyor. Hepsinin gerisinde de stratejik dostumuz ABD var. Ne güzel dostluk. Biz de onlara dostluğumuzu göstereceğiz. Eğer ABD’nin dostluk anlayışı buysa onlara dostluğumuzda ne kadar samimi ve güvenilir olduğumuzu, şakacıktan dost olmadığımızı üzerimize saldıkları canavarların dişlerini, tırnaklarını sökerek göstereceğiz. Esasen gösterdik ve görüyorlar da. ABD paniklemeye başladı. Diğer yandan İsrail’in DAEŞ’e açık destek verdiğini biliyoruz. Sözüm ona Pakistan üzerinden mesaj veriyor. Ne diyor biliyor musunuz? DAEŞ için Suriye’ye gelmesi durumunda Pakistana saldıracağını söylüyor. DAEŞ’in özellikle ağır yaralıları bir şekilde ve elbette ABD’li dostlarımızın aracılığı ile İsrail’e götürülüp, orada tedavi ediliyor. Biz bunu da biliyoruz. Biz DAEŞ üzerinden kiminle savaştığımızı çok iyi biliyoruz. Artık ok yaydan çıktı. Cehennemin alevleri kızıştı. İsteseniz de kurtulamayacaksınız bu alevlerden.

Yakında Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği hedefler ve Şengal cezalandırılmalıdır. Barzani, Türkiye’nin çok kararlı tutumunu ve müthiş başarısını görünce dostluğumuzun ne kadar kıymetli olduğunu anladı. PKK’ya açıkça çekilme ihtarında bulundu. Hepsi çekilecek. Güney sınırımızda güvenliği ve bütünlüğümüzü tehdit eden bir tek düşman unsuru kalmayacak. Kendine güvenen bu düzenlemeyi bozsun da görelim. Artık hesap döndü. Kurşun namludan çıktı, kılıç kınından. Bizim töremizde kınından çıkan kılıç kanlanmadan kılıfına girmez. Ölümünüzü ve yok oluşunuzu siz istediniz.

Bu arada Rusya, Türkiye’nin ne kadar olgun, sabırlı, acelesiz ve fakat çok iyi bir zamanlamayla etkili hareket ettiğini gördü. Türkiye boş yere gürültü koparmaktan uzak duruyor, ama sonuç alıcı etkili operasyonlar yapıyor ve çok kararlı. Rusya bunu gördü. Denklemin görmediği unsur ve bilinmeyenlerini de biz anlattık, anlatıyoruz. Aslında şu andan itibaren İran açığa düşmüş gibidir. Umarım çok vahim yanlışlara sebebiyet vermeden hatasından döner, mezhepçi yaklaşımlarından vazgeçer. Diğer yandan Türkiye’nin sahada etkili ve akıllı varlığı düşmanın ana bloğunu da çatlatmış gözüküyor. ABD Rusya ittifakının çatlamasından söz etmiyorum. Türkiye’nin son kazanımlarından sonra öngörüsünde isabetli gözüken İngiliz Siyonistleri ile yanılgıları yenilgiye evirilmeye başlayan ABD neoconları arasında derin bir ihtilaf olduğunu sizler de fark etmediniz mi? Ne demek istediğimi anlayan anlıyor. Belki sonra devam ederiz.

http://www.enpolitik.com/kose-yazisi/688/ihanet-kurguladiginiz-yerler-mezariniz-olacak.html

Sizin Yorumunuz:

*
*

Diğer Yazılar

Diğer Yazılar