TERÖRE LANET OLSUN

BAŞKOMUTANIM EMRİNİ BEKLİYORUZ

Yüreğimiz yanıyor, yeter demek yetmiyor artık. Terör demek de yetmiyor artık. Kahpelik, kalleşlik. Mertçe karşımıza çıkamayanlar, kalleşleri kullanarak bizi bölmeye çalışanlar bunu yapamayacaksınız.

Ey dışarıdaki Türkiye düşmanları ve onların maşası kalleş PKK, geberip cehenneme gideceksiniz.

Canımız yanıyor. Bu PKK hainlerini bitirmenin artık zamanı gelmiştir. Halk olarak bize düşen bir görev varsa 15 Temmuzda olduğu gibi kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla hazırız. Başkomutanımızdan emir bekliyoruz.

Ey Türkiye’ye göz dikmiş ülkeler. Topunuz birden gelin. Çanakkale’de sizi püskürttüğümüz gibi aynısını yine yaparız. Zavallısınız ve bilmiyorsunuz bu milleti. Bu millet Mevlana’dır, Yunus’dur ama aynı zamanda Alparslan’dır, Fatih’tir, Yavuz’dur, Yahya Çavuş’tur, Ömer Halis Demir’dir. Bunu hiç unutmayın. Size Yunus gibi “Yaradılanı severim, Yaradan’dan ötürü” diyerek geliriz. Mevlanaca sevgimizle geliriz. Bunu anlamazsanız eğer Yavuz’un “Bu dünya iki padişaha yetecek kadar büyük değildir” sözünü hatırlatırız. Sanırım korkunuz da bundan. 100 yıldan fazladır dünyaya hükmediyorsunuz. Peki insanlığa ne verdiniz? Çıkarlarınız için Afrika başta olmak üzere tüm insanlığı sömürdünüz. Her yeri kan gölüne çevirdiniz. Bırakın bu düşmanlığı. Türkiye’ye düşman olmak insanlığa düşman olmaktır. Anlayın bunu. Dünyayı insanca yönetmeyi beceremediniz. Bırakın artık. Türkiye gelirse insanlık kazanacak. Çünkü; siz yaşamak için öldürürsünüz ama biz, yaşatmak için ölürüz. Siz öldürmekten zevk alırsınız ama biz, diriltmekten zevk alırız. Bunu anlayamadığınız için saldırıyorsunuz. Hayır korkunuzdan mertçe saldırmıyorsunuz, eliniz yanmasın diye maşa kullanıyorsunuz. Terörden korkuyorsanız bunu ancak Türkiye durdurabilir. Bunu da göreceksiniz ama iş işten geçmiş olmasın sizler için.

Ey, Daeş denilen Amerikan projesine katılan zavallılar. Siz vahşeti şeriat kabul eden bir dine inanıyorsunuz. Bu din asla İSLAM değildir. İslam adı üstünde barış ve merhamet dinidir. Sizin bu inandığınız dininiz, olsa olsa İslam’ı bitirmek için oluşturulmuş bir sapıklıktan öte bir şey değildir. 11 Eylül’den sonra İslam’ı bitirmek için kuruldunuz. Mezhep savaşlarını çıkarmak için kullanılan bir maşadan öte bir şey değilsiniz. Cihad katliam değildir. Cihad insanı yakarak öldürmek değildir. Cihad esirlerin boğazını keserek kan içicilik değildir. Cihad Müslüman öldürmek değildir. Cihad canlı bomba olup masum halkı katletmek hiç değildir. Cihad kalleşçe masum insanları öldürmek hiç değildir. CİHAD KÖTÜLÜĞE ENGEL OLMAKTIR. İslam’ın asırlarca sancaktarı olmuş bu aziz millete yaptığınız ihanetin de cezasını elbette çekeceksiniz.

Ey Türkiye batsın da ne olursa olsun diyen içerdeki vatan haini Fetöcüler, siz de seviniyor musunuz? Mehdi ilan ettiğiniz, Paygambersallallahu aleyhi vesellem aşığı bu milleti can damarından vuran ve aldatan, milletini öldürtme emrini verecek kadar azgın ve sapık hocanız …..a kına yaktı mı? Ey hala Fetö’yü Allah için bir davadır deme gafletini sürdürenler bu kadar mı körsünüz. Tüm dünyanın Türkiye’ye savaş açtığını görmüyor musunuz? İnsan bu hayatta bir kere ölür. Bari şerefinizle ölün. Enes Kanter twit atmış “milletimin başı sağolsun” diye. Bu vatan da senin değil sen de bu milletin çocuğu değilsin. Sen artık PKK’ya Türk uçaklarını vurması için stinger füze vermek için karar almış Amerika’nın çocuğusun. Ağzına bu aziz vatanı ve milleti sakın alma, sana haramdır artık. Gerçi haramları size helal kılan Fetö’nün hala peşinden gitmeyi bırakmayacaksınız. Öyleyse başınıza gelene katlanacaksınız. Fetö, Akın İpek’in kırmızı pasaportla sırattan geçeceğini vaat etmiş. Anlamıyor musunuz hala. Fetö’nün vereceği Kırmızı(!) pasaportla sadece Cehenneme gidilir. 15 Temmuzda acımadan bombalayarak, kurşunlayarak vurduğunuz şehitlerimiz yeşil pasaportla Cennet’e gidecekler. 15 Temmuz akşamı başı gövdesinden ayrılıp binanın çatısında bulunan kahraman kadın Şehit Türkan hanımın yüzüne ahirette nasıl bakacaksınız.

Velhasıl yukarıda belirttiğim gibi;

Canımız yanıyor. Bu PKK hainlerini ve Fetö dahil tüm teröristleri bitirmenin artık zamanı gelmiştir. Halk olarak bize düşen bir görev varsa 15 Temmuzda olduğu gibi kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla hazırız. Başkomutanımızdan emir bekliyoruz.

Vesselam.

http://www.enpolitik.com/kose-yazisi/632/terore-lanet-olsun.html

Sizin Yorumunuz:

*
*

Yorumlar

seher kablan
12.12.2016 11:31
Yuru beee haşim amca korkun ulan bizden sizi bitirecek islamin ordusu....
harun
12.12.2016 16:44
evet ...... bekliyoruz
Sıddık Demir
12.12.2016 22:41
üstadım haşim bey ayni duygular içindeyiz. güzel ve yürekten sızma bir yazı,Allah razı olsun. ha ahmet yenilmezin filmiyle ilğili pozitif yaklaşmanıza ve onu tebrik etmenize bende çok memnun oldum.

Diğer Yazılar

Diğer Yazılar